Postovani, u petak sam bila na redovnom pregledu kod ginekologa (i na ultrazvuku) gde mi je utvrdjena ovulacija, odnosno folikul.u subotu i nedelju sam imala tackasto krvarenje, a danas je to ruzicasto krvarenje bilo malo jace, odnosno nije vise bilo tackasto, vec kao ruzicasti iscedak - vrlo proziran. danas sam opet primetila tackasto, ali braonkasto krvarenje.Posto pokusavam da ostanem u drugom stanju zanima me da li je ovo opasno? napominjem da nisam do sad imala ova krvarenja u periodu ovulacije. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 03. 2009.
    • Ukoliko vam je na ultrazvuku i pregledu sve u redu, nemate razloga za brigu. Krvarenje koje ste opisali može biti od ovulacije ili možda od neke ranice koja se stvorila tokom seksualnog odnosa. Želim vam da što pre zatrudnite.