Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Poštovani,
    porodila sam se 26. Maja 2009. Porođaj je bio u terminu, sve je prošlo ok. Krvarila sam oko četiri nedelje, zatim je krvarenje stalo. Posle nedelju dana se opet pojavilo, ali samo jedno veče. Zanima me da li je to bila menstruacija? Ako nije, koji vid kontracepcije preporučujete? I kada je normalno da se očekuje menstruacija, s obzirom da dojim bebu?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      dok dojite bebu moguće su laktacione amenoreje, tj dok god dojite može se desiti da nemate menstruaciju. Opisano je bila verovatno prva menstruacija. Od kontracepcije možete koristiti kondome, spiralu i u novije vreme se aplicira i hormonalna spirala mirena, pilule ne.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    da li je moguće da visina šećera u krvi koja je na gornjoj granici bude uzročnik povremenog pojačanog sekreta (pojavljuje se sporadično, u trajanju od jednog dana, bez ikakve boje i mirisa i bez ikakve druge simptomatologije u smislu svraba, peckanja, crvenila i sl). Nedavno sam obavljala sve potrebne preglede kod ginekologa (papa, kolposkopija, brisevi) i sve je bilo ok, ali mi je dr za svaki slučaj prepisao prvo povidon-jod vaginalete, a zatim i one sa kantarionom. Nalaze krvi sam tek kasnije radila, a čula sam nešto o tome da dijabetes, što ipak nije moj slučaj, utiče i na ove simptome, pa me interesuje da li je to sve moguće i šta bi ste mi vi preporučili da učinim?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
  1. Šta je to cista multilocularis?
    Hvala vam

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
  1. Pila sam primolut-nor tri puta ove godine: prvi put u septembru 2008, zatim u decembru iste godine i zadnji put u junu 2009. Prvi i drugi put posle konzumiranja tih tableta menstruacija mi je bila normalna. Medjutim poslednji put primetila sam promenu u boji menstruacije. Bila je svetlija nego obično. Da li je to normalno i da li može da se desi da mi kasni menstruacija ovog meseca, jer nemam simptome koje inače imam?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
  1. Šta su kokobacili i neutrofilni granulociti? Papa je 2, stepen čistoće 3.
    Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      to su bakterije i leukociti u vaginalnom sekretu koji se lako leće.
      Pozdrav

Prikazano 14056-14060 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460