Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovana,
    Na kolposkopskom pregledu u privatnoj ordinaciji doktor je utvrdio da imam kondilome na grliću materice, zidovima vagine kao i spoljašnje kondilome. Predloženo mi je skidanje u lokalnoj anesteziji iz 2 puta zajedno sa biopsijom grlića, jer se na njemu nalazi mozaik. Moje pitanje je da li da to radim u privatnoj ordinaciji u lokalnoj anesteziji ili da odem u narodni front i da li sam proces skidanja kondiloma boli?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
  1. Poštovana dr,
    Radila sam bris cerviksa i vagine. Nalaz je sledeći: izolat je: lactobacillus spp patogene gljivice nisu nađene a u direktnom preparatu: dosta leukocita, gram + bacili, epitelne ćelije brine me nalaz u direktnom preparatu, šta vi predlažete?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Odradite i ostale nalaze. Prisustvo leukocita uvek je znak neke infekcije. Uradite bakteriloški nalaz cervikalnog sekreta, bris na mycoplasmu i ureaplasmu, chlamydiu, genitalni herpes.
      Pozdrav

  1. Poštovana,
    Majka mi je operisala matericu i jajnike, nalaz patološki je uredan. Operisana je pre 20 dana sve je bilo super do jutros dok joj nije počela curiti sukrvica na lijevoj dojci. Da li je to normalana reakcija posle operacije?
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Ja još nisam čula za tu posledicu operacije, pa je najbolje da se Vaša majka javi hirurgu onkologu, uradi ultrazvučni i mamografski pregled dojki.
      Pozdrav

  1. Dobar dan i poštovanje!
    Imam jedno pitanje vezano za kašnjenje menstruacije. Prošlu menstruaciju sam dobila 17. 06 ciklusi su mi od 28 dana, osim ovog puta. Naime danas sam dobila (19.07). Ne znam šta da radim. Nisam radila test, mislila sam sutra vaditi krv, al sada stvarno ne znam šta da radim. Nemam djece, 4 god sam u braku. Išli smo doktoru (ginekologu), oboje smo u redu al djece nema još. A još i ovo s ovom menstruacijom. Molim Vas za savet!
    Unapred hvala i lijep.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Blaga odstupanja ciklusa od po nekoliko dana unapred ili unazad moguća su zbog klimatskih promena, stresa, stvaranja malih cista po jajnicima, ali moguće je i da ste trudni. Ukoliko duže ciklus kasni morate se javiti na pregled.
      Pozdrav

  1. Poštovana doktorka,
    Interesuje me da li sam ostala trudna ako sam imala odnose dva dana pre menstruacije, koristili smo kondom koji je, nisam sigurna, bio u redu. Međutim sutradan sam odmah kupila tablete za dan posle i popila ih prema uputstvu. Posle dva dana sam dobila ali se ne sećam kakva mi je bila menstruacija. Postoji li bilo kakva mogućnost za začeće? I ako nije problem da mi odgovorite u skorije vreme.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 18. 07. 2009.

Prikazano 13906-13910 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460