Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovana,
    Molim Vas da mi odgovorite do koje godine žene, odnosno, muškarci mogu biti seksualno aktivni.
    Hvala. Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
  1. Dragi doktore,
    Radila sam analize na mycoplasmu, ureaplasmu i chlamydiu. Prisutna je bila ureaplasma ali sam nju uspešno sanirala. Na medicinskom fakultetu su urađene bakteriološke, parazitološke i mikološke analize i nalazi su negativni. Da li je moguće da se radi o leukoreji i da li policistični jajnici imaju bilo kakve veze sa mojim simptomima?
    Hvala puno.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Leukoreja nije simptom bez uzroka. To je naziv za pojačanu vaginalnu sekreciju, a uzrok uvek postoji, samo za njim uvek do kraja treba tragati. Ne moraju uzročnici uvek biti bakterijske prirode, mogu to biti protozoe (trichomonas, leptotrix), virusi (genitalni herpes, hpv), ali i crevni paraziti koji tokom noći ležu jaja na međicu. Sve prekontrolišite, naročito ovo poslednje ako imate malu decu.
      Pozdrav

  1. Poštovana,
    Nalazim se u 26. toj nedelji trudnoće i već poslednjih dve nedelje doduše povremeno osećam neverovatne boleve u leđima ispod desne strane rebara, bolove se jave obično kada šetam, toliko su nekad jaki da bih plakala, moram da sednem, legnem. Pre par dana sam kupila i pojas za trudnice, ali ne pomaže. Da napomenem da mi je stomak za mesec dana narastao 6cm. Ne znam šta da radim?
    Unapred hvala i puno uspeha u radu Dragana.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
  1. Poštovana,
    Htela bih da Vas pitam, imam menstruacioni tok već 6 dana i od danas me je počelo peckati i osećam veliki svrab ali tok i dalje po malo ide. Zanima me šta bi to moglo biti. Mazala sam kremu Daktanol ali ne pomaže.
    Hvala

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
  1. Poštovana dr,
    Hvala na odgovoru, ali ja nisam ta koja je odlučila za spiralu već me je doktorica nagovorila da stavim ali ja nisam htela da li može da se tuži a od toga je prošlo dve godine od tog pobačaja i Abortusa stalno je nešto nalazila neke ranice na materici i za to mi je stavila pa to ju užasno mislim da je izmišljala samo da naplati. Ja papir nema od Abortusa i od pobačaja nije mi dala sigurno nešto je krila jer sam ja posle toga krvarila 4 meseca dala mi je lekove za prestanak krvarenja nisam imala volje da idem kod lekara toliko je bila gruba a osoblje je užas samo što ne ubijaju da li ima inspekcija za takvo nešto, ranije sam pokušavala da je prijavim minstarstvu ali niko nije odgovara na pozive, zato sam Vas pitala da li ima nešto za plodnost jer ja partner želimo da imao decu.
    Hvala još jednom.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ne treba da se obraćate ministarstvu u Beogradu, već zdravstvenoj inspekciji u Vašem gradu. Nisam baš upućena u Vaš slučaj, čitam samo Vašu repliku na odgovor.
      Pozdrav.

Prikazano 13786-13790 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460