Postavani doktore zadnja menustracija je bila 03. 09 2009 uvjek dobijem prije ili cak prije nekoliko dana test za trudnocu sam radila ali su neg. , molim vas po vasem misljem sta bih moglo da je. Da vam samo na vedem da sam imala deset spontani pobacaja, i sad imam dvije zive i zdrave djevojcice, od sest i cetiri godine. Unaprjed hvala
Poštovani doktore moje pitanje se odnosi na sledece: menstruacija koju inace dobijam na 30 dana mi kasni 2 dana, imala sam nezasticene odnose a poslednja 4 dana imam braon iscjedak a kad se obrisem primjetim sukrvicu, imam blag bol po dnu stomaka pa me interesuje da li postoji mogucnost trudnoce i sta bi znacila ta sukrvica. Veliko hvala
Poštovana, Polip je nakupina cilindričnog epitela i vezivnog tkiva koja prominira iz cervikalnog kanala,. Svaki polip se treba odstraniti jer promena može biti dobročudna ali katkada i zločudna,. Pozdrav
Postovani, imam odnose vec 3 meseca, nekad koristimo zastitu a nekad ne, i prosle 2 menstruacije sam dobila kad sam ocekivala, a ova treca jos jojj nije vreme. Al me zanima zasto od prvog puta kad sam imala odnose pa sve do danas imam naduven stomak, cesto idem u wc i ponekad se pojavljuje neki beli iscedak!!????
Testovi na trudnoću mogu biti lažno pozitivni i lažno negativni te uradite ultrazvučni pregled male kartlice i beta hcg.
Pozdrav
Kondilomi su virusnog porekla, polno prenosivi i treba ih što pre odkloniti,. Uradite i pcr na papiloma viruse,.
Pozdrav
Uradite beta hcg iz krvi da bi proverili da ste trudni.
Pozdrav
Polip je nakupina cilindričnog epitela i vezivnog tkiva koja prominira iz cervikalnog kanala,. Svaki polip se treba odstraniti jer promena može biti dobročudna ali katkada i zločudna,.
Pozdrav
To nema veze sa odnosima,. Uradite nalaz urina, urinokulture i vaginalnog sekreta,.
Pozdrav
Prikazano 13106-13110 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke