Postavani doktore zadnja menustracija je bila 03. 09 2009 uvjek dobijem prije ili cak prije nekoliko dana test za trudnocu sam radila ali su neg. , molim vas po vasem misljem sta bih moglo da je. Da vam samo na vedem da sam imala deset spontani pobacaja, i sad imam dvije zive i zdrave djevojcice, od sest i cetiri godine. Unaprjed hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #42416

    • Imam 16 godina. I nisam imala menustraciju oko godinu dana, da li je to prirodno?