3 godine u braku, sprermogram dobar, ginekoloski pregled dobar, papa ii grupa, kolposkopija dobra, vaginalni bris ii grupa, testovi na hlaidiju, ureaplazmu i mikoplazmu dobri, folikulometrija radjena sve ok, cak sam i pregnil primila trudnoce nema. Imala sam spontani juna prosle godine, sta bi mi vi kao lekar preporucili sta dalje, mislim od analiza? Ciklus uredan na 28 dana, traje 4 dana menses, imam 24 godine, muz 33. Hvala vam p. S da li se desavalo da posle spontanog zena vise ne ostane trudna? Hvala vam puno
Da li postoji mogucnost pojave jaceg sekreta dovede do toga da se izgubi osecaj tokom odnosa! Tj. Da li pojava neke bakterije moze prouzrokovati tako nesto. Ako je odg. Potvrdan zbog cega to nastaje_
Postovani, molim vas da mi objasnite sta znace ove dijagnoze. Ovo je dijagnoza sa prijema u bolnicu-tu adnexorum l sin obs subtorqata. Oba ruptura cystis ovaril lat. Dex dijagnoza na otpustu iz bolnice adnexitis lat sin subaccuta. Colpitis. Uz nalaz uterus u indiferentnom polozaju 58x39x46mm, endometrijum 9. 8mm, desni jajnik 32x29mm. Na levom jajniku unilokularna cista 25x33mm ispunjena sitnozrnastim sadrzajem.
Poštovana, Nijje dobro interpretirano, ako je nisko treba navesti da li je u donjem distrakcionom segmentu i da li prekriva unutrašnje ušče, ili je pak u gornjem distrakcionom segmentu, niste naveli koliko ste nedelja trudni da bi dobili potpuno adekvatan odgovor,. Ako sredina posteljice ne dobiva krv, iskazano dopler metodom tu se može nalaziti neki kalcifikat ili infarkt posteljice,. Pozdrav
Molim vas, ukoliko mozete da mi pomognete. . . . Radjena mi je kolposkopija, tacnije pokusali su dva puta, ali sam ja prokrvarila oba puta. . . Rekli su mi da je to normalno i da dodjem kad mi krvarenje stane. . . Ja ne mislim da je to normalno. . . Zabrinula sam se. . . Zato vas molim da mi kazete sta dalje da radim? Da promenim doktora. . . Hm hm. Unapred hvala!
Uradite hsg,.
Pozdrav
Može, uradite vaginalni sekret da bi se videlo koja je infekcija u pitanju,.
Pozdrav
Na to pitanje je odgovoreno
Pozdrav
Nijje dobro interpretirano, ako je nisko treba navesti da li je u donjem distrakcionom segmentu i da li prekriva unutrašnje ušče, ili je pak u gornjem distrakcionom segmentu, niste naveli koliko ste nedelja trudni da bi dobili potpuno adekvatan odgovor,. Ako sredina posteljice ne dobiva krv, iskazano dopler metodom tu se može nalaziti neki kalcifikat ili infarkt posteljice,.
Pozdrav
Mislim das nisu koristili spekula po vašoj meri i da su grubo pokušali da prikažu grlić materice, promenite doktora,.
Pozdrav
Prikazano 13091-13095 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke