Posteljica straga nisko sredina posteljice ne dobiva krv jeli to uredu?

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nijje dobro interpretirano, ako je nisko treba navesti da li je u donjem distrakcionom segmentu i da li prekriva unutrašnje ušče, ili je pak u gornjem distrakcionom segmentu, niste naveli koliko ste nedelja trudni da bi dobili potpuno adekvatan odgovor,. Ako sredina posteljice ne dobiva krv, iskazano dopler metodom tu se može nalaziti neki kalcifikat ili infarkt posteljice,.