Sedma nedelja sam trudnoce pre tri dana sam prvi put malo krvarila pa dva dana nista danas u toku dana sam opet krvarila molim vas odgovorite mi sto pre zabrinuta sam a 21 jula sam izgubila bebu
Postovani pre par dana sam pocela da krvarim 21, jula sam izgubila bebu a sada sam 7 nedelja, krvarenje je stalo dva dana i danas sam opet pocela da krvarim odg mi sto pre sta da radim
Poštovani, 7. 9. 2009. Godine sam imala spontani pobačaj u trećoj nedelji trudnoće. Doktor mi je rekao da se to tretira kao zakasnela menstruacija i da je moj ogranizam sam odbacio plod te nije bilo potrebe za bilo kakvom intervencijom. Ginekološki sam zdrava, jajnici su mi u redu, papa je druga grupa, svi nalazi briseva na bakterije, gljivice, hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu su negativni. Doktor mi je rekao da već nakon naredne menstruacije možemo opet da pokušamo ali na ovom sajtu sam čitala odgovore vas i vaših kolega koji kažu da treba napraviti pauzu od bar 6 meseci nakon spontanog pobačaja. Da li zaista možemo odmah da pokušamo ponovo ili ipak moramo da pravimo pauzu? Unapred hvala
Teško moguće,.
Pozdrav
Svako krvavljenje je znak pretečeg pobaćaja i treba što pre da se javite vašem ginekologu.
Pozdrav
Tri do 4 meseca a ako ne bude rezultata prelazi se na drugi protokol stimulacije ovulacije.
Pozdrav
Nejasno pitanje, šta vam znaći ' a sada sam sedam nedelja, malo jasnije napišite,.
Pozdrav
Ako je to stvarno bila trudnoća i imate snikam trudnoće, sačekajte 4 do 6 meseci,.
Pozdrav
Prikazano 13086-13090 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke