Postovani, porodila sam se 26. 09. 2009. Godine carskim rezom, posto je za sada sve u redu i moj oporavak protice dobro, htela bih pitati kada mogu krenuti sa laganim vezbama a kasnije i sa aerobikom (koriste se tegovi malih tezina) ? Srdacan pozdrav!
Dijagnostikovani su mi kondilomi, ali ja nemam simptome. . . Nemam pojacan sekret, niti svrab, krvav iscedak posle seksualnog odnosa, niti su isti bolni. Te promene, koje su dijagnostikovane kao kondilomi, ja imam vec 5 godina i jednom prilikom mi je ginekolog rekao da su to bartolinijeve zlezde. Inace te promene se nalaze izmedju malih i velikih usana, kao bele bubuljice koje mogu da se iscede i iscedak je bele boje. Takodje, krvna slika i urin su mi uredu, kao i sekret! Za dve nedelje cu dobiti i rezultate papa testa! Da li i vi mislite da se radi o kondilomima? Unapred zahvalna!
Postovani, zanima me koliko je telu potrebno da se ocisti od hormona i da jajnici preuzmu svoju ulogu nakon dugogodisnje upotrebe pilula? Imam 23 godine i 3, 5 godina sam pila pilule (poslednje 2 godine jeanine) i morala sam da prestanem sa njihovom upotrebom.
Imam 27 godina i nikada nisam dozivela orgazam onako kako bi trebalo da to bude, kako sam cula od prijateljica. Kod mene je taj osecaj veoma lep, dolazi do neke odredjene tacke i tada opada. Ne osecam se nezadovoljno, prilicno uzivam, ali nema tog intenzivnog osecaja koji svi opisuju. Da li je to normalno ili bi trebalo da se obratim za pomoc? Da li mozete da mi date neki savet kako da i ja dozivim tako nesto? Unapred hvala.
Poštovani, prošle nedelje sam išla na redovan ginekološki pregled, kolposkopijom mi je utvrđen mozaik na grliću, rečeno mi je da je posledica neke stare virusne infekcije. Papanikolau je ii grupa, ali mi je doktor prepisao tri nedelje korišćenja dovicin vaginaleta koje se prave u apoteci, gde mi je rečeno da se u praksi ove vaginalete koriste maksimalno 12 dana, ne više pošto je lek dosta jak i može doći do oštećenja sluzokože, što me je uplašilo, pa vas molim za savet, da li da ih koristim samo 12 dana? Unapred hvala
Odgovoreno ali da ponovim, 6 do 8 nedelja posle poroda miožete početi sa laganim telovežbama.
Pozdrav
Teško je to reći na osnovu opisa, napravite pregled kod još jednog iskusnog ginekologa u vašem mestu.
Pozdrav
Pilule nemaju kumulativan efekat, dakle po prestanku pijenja tableta gubi se i njihovo delovanje u organizmu.
Pozdrav
Uvek je problem u glavi, mislim da vas nešto koćio da doživite potpuni orgazam, vi verovatno znate što je to.
Pozdrav
Da upravo tako kako vam je i rekao vaš ginekolog.
Pozdrav
Prikazano 13011-13015 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke