Doktore todorovic. Izvinjam se ako nisam dobro postavila nalaze, ako mozete da ih ponovo pogledate ja cu ih staviti ponovo sa ref. Vrijednostima, pa samo bih voljela da mi kazete vase misljenje
tsh 2. 56 miu/l (0. 32-5. 2) t3 0. 90 ng/ml (0. 52-1. 98) t4 66. 7 ng/ml (48-120) fsh 7. 85 u/l (2-15) lh 15. 7 u/l (1-10.) prolaktin 834. 3 mlu/l (600) progresteron 11. 8 nmol/l (1-9, 5) estradiol 87. 4 pg/ml (30-120) kortizol 666. 7 nmol/l (165-635)
Poštovana, Sve su vam vrednosti u granici normale sem prolaktina,. , da li imate poremećaje menstrualnog ciklusa ili pojavu sekrecije iz dojki, treba da se javite ginekologu da vam propiše lekove za sniženje prolaktina a ako i tada vre4dnosti ostanu visoke treba da se javite endokrinologu, i da se uradi rtg snimak sele turcike, da bi se videlo u kakvom je stanju hipofizna žlezda, Pozdrav
Hitno mi treba odgovor, naime, ako je trudnica u osmom mesecu trudnoce, za 2 dana ulazi u deveti mesec, u bolnici, prilikom nekih ispitivanja receno je da ima povisen secer i da mora da uzima insulin (ne znam koje su vrednosti secera a ostale analize su u redu) , interesuje me koliko to moze biti opasno po trudnicu ili bebu? Moze li secer samo trenutno da bude povisen?
Poštovana, Može biti izuzetno opasno za plod i za vas, te vam preporučujem da se javite u bolnicu zbog titriranja vrednosti secera sto je u protokulu tretiranja dijabetesa. Dfijabetes u trudnoći se isključivo leći insulinom jer su peroralni antidijabetici kontraindicirani u trudnoći. Pozdrav
Bolujem od doskus hernije i spodniloze kičme. U zadnjih godinu dana na lijevoj nozi četiri prsta su mi utrnula, tako da nema osjećaj u njima. To se desilo kada samizvrnula nogu i ligamente povrijedila, tako da se taj osjećaj od tada javio i nikad nije prestao. Nesigurno hodam. Bila sam kod ljekara gdje mi predlaže operaciju kičme, ali ne garantuje da će se noga vratiti u stanje u kojem je bila prije. Molim vas za mišljenje i imali ikakve injekcije ili bilo što, da bih se oslobodila od ovoga, ne boli, ali osjećaj trnjenja je užasan a hodam nesigurno. Molim da mi pomognete.
Poštovani, konstantno imam belo pranje sa neprijatnim mirisom već 2 god. Doktor mi je prepisivao canesten, macmiror, ali ništa od toga mi nije pomoglo, jer se simptomi stalno vraćaju. Unapred zahvalna na odgovoru
Poštovana, Uradite vaginalni sekret i cervikalni bris da bio se videlo koja je grupa sekreta i koji jew uzročnik da bi se mogla dati adekvatna terapija.
Sve su vam vrednosti u granici normale sem prolaktina,. , da li imate poremećaje menstrualnog ciklusa ili pojavu sekrecije iz dojki, treba da se javite ginekologu da vam propiše lekove za sniženje prolaktina a ako i tada vre4dnosti ostanu visoke treba da se javite endokrinologu, i da se uradi rtg snimak sele turcike, da bi se videlo u kakvom je stanju hipofizna žlezda,
Pozdrav
Može biti izuzetno opasno za plod i za vas, te vam preporučujem da se javite u bolnicu zbog titriranja vrednosti secera sto je u protokulu tretiranja dijabetesa. Dfijabetes u trudnoći se isključivo leći insulinom jer su peroralni antidijabetici kontraindicirani u trudnoći.
Pozdrav
Prosledite pitanje neurologu.
Pozdrav
Uradite vaginalni sekret, cervikalni bris, bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu, te nalaz urina i urinokulture,.
Pozdrav
Uradite vaginalni sekret i cervikalni bris da bio se videlo koja je grupa sekreta i koji jew uzročnik da bi se mogla dati adekvatna terapija.
Pozdrav
Prikazano 13006-13010 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke