Postovani, imala sam nezasticeni sexualni odnos. Poale dva dana sam dobila menstruaciju. Sada mi traje malo duze, s tim sto poslednja dva dana boja je braonkasta. Inace, popila sam tabletu za dan posle u roku od 72 sata. Uzasno se plasim da nije trudnoca u pitanju, pa vas molim da mi pomognete. Hvala
Dragi doktore, radila sam vaporizaciju laserom na grlicu pre dve nedelje. Posle 7 dana javilo se krvarenje koje ne prestaje. Dr, mi kaze da je to iz ranice da ne treba da brinem. Dao mi je vag. Kantariona i cap. Doxicklina. Imam i blage bolove u maloj karlici i slabinskom delu. Da li je to normalan oporavak do epitelizacije grlica? Pozdrav!!!
Molim vas ya kratko obrazlozenje. . Ginekoloski nalaz ovako glasi. Na malim usnama i u introitusu papilomatoya sa mestimicnim hpv inflorescencama. Pvu makroskopski eritroplakija. Uterus u avf sinistroponiran, uobicajene velicine, cvrst. Kolposkopija scj se sagledava, oko oreficijuma ektopija, periferno ree. Na 5 i 6 h aw ree sa slikom neznog mozaika, sch neg. Predlozena mi je hpv tipiyacija ili biopsija pvu. Doktorka insistira na laserskom lecenju grlica, jer ga pratim vec 3 godine, a potom na otklanjanju kondiloma. Da li ce biti dovoljna sama biopsija ili je potrebna i hpv tipiyacija s obzirom da su mi rekli ili jedno ili drugo. Sta vi mislite o svemu ovome i da li je potrebna opsta anestezija za biopsiju jer su mi je u gak -u n. Front preporucili a moja doktorka smatra da to nije potrebno. Najlepse hvala, na izdvojenom vremenu. Jovana
Poštovana, Vaša doktorica vam je sve lepo i korektno odradila i ispričala, da li će te intervenciju raditi u lokalnoj ili opštoj anesteziji to jke vaša odluka, u ovisnosti koliki vam je prag bola,. Ja sam u principu za to da se svaka intervencija obezboli. Pozdrav
Niste trudni.
Pozdrav
Male su mogučnosti, gotovo nikakve ali se čuda ponekad dešavaju
Pozdrav
Rtg kabinet stari grad u ulici kola srpskih sestara
Pozdrav
Da.
Pozdrav
Vaša doktorica vam je sve lepo i korektno odradila i ispričala, da li će te intervenciju raditi u lokalnoj ili opštoj anesteziji to jke vaša odluka, u ovisnosti koliki vam je prag bola,. Ja sam u principu za to da se svaka intervencija obezboli.
Pozdrav
Prikazano 12901-12905 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke