Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Postovani, imala sam nezasticeni sexualni odnos. Poale dva dana sam dobila menstruaciju. Sada mi traje malo duze, s tim sto poslednja dva dana boja je braonkasta. Inace, popila sam tabletu za dan posle u roku od 72 sata. Uzasno se plasim da nije trudnoca u pitanju, pa vas molim da mi pomognete. Hvala

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
  1. Kolike su sanse da dodje do trudnoce u neplodnim danima? Odnos je bio 27og dana ciklusa, a dobijam na 30 odprilike. . Hvala unapred. . . .

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
  1. Pitanje za doktora gorana todorovića: poštovani, na kojoj privatnoj klinici u novom sadu mogu da uradim hsg? Hvala

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
  1. Dragi doktore, radila sam vaporizaciju laserom na grlicu pre dve nedelje. Posle 7 dana javilo se krvarenje koje ne prestaje. Dr, mi kaze da je to iz ranice da ne treba da brinem. Dao mi je vag. Kantariona i cap. Doxicklina. Imam i blage bolove u maloj karlici i slabinskom delu. Da li je to normalan oporavak do epitelizacije grlica? Pozdrav!!!

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
  1. Molim vas ya kratko obrazlozenje. . Ginekoloski nalaz ovako glasi. Na malim usnama i u introitusu papilomatoya sa mestimicnim hpv inflorescencama. Pvu makroskopski eritroplakija. Uterus u avf sinistroponiran, uobicajene velicine, cvrst. Kolposkopija scj se sagledava, oko oreficijuma ektopija, periferno ree. Na 5 i 6 h aw ree sa slikom neznog mozaika, sch neg. Predlozena mi je hpv tipiyacija ili biopsija pvu. Doktorka insistira na laserskom lecenju grlica, jer ga pratim vec 3 godine, a potom na otklanjanju kondiloma. Da li ce biti dovoljna sama biopsija ili je potrebna i hpv tipiyacija s obzirom da su mi rekli ili jedno ili drugo. Sta vi mislite o svemu ovome i da li je potrebna opsta anestezija za biopsiju jer su mi je u gak -u n. Front preporucili a moja doktorka smatra da to nije potrebno. Najlepse hvala, na izdvojenom vremenu. Jovana

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Vaša doktorica vam je sve lepo i korektno odradila i ispričala, da li će te intervenciju raditi u lokalnoj ili opštoj anesteziji to jke vaša odluka, u ovisnosti koliki vam je prag bola,. Ja sam u principu za to da se svaka intervencija obezboli.
      Pozdrav

Prikazano 12901-12905 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460