Posle menstruacije mi se pojavio cudan vodnjikav sekret. . . Nije ucestao javi se ponekad i ima neprijatan miris. . Pila sam cajeve ali vec 5 dana se pojavljuje i mnogo se brinem. . Ne znam sta da radim kako da prestane. . ??
Doktore pre tacno dva meseca mi je uradjena konizacija/vaginalno/. Konci su mi kasno otisli i jos se ponekad pojavi pomalo sukrvice. Osecam tupi bol slican upali mehura. Doktor mi je rekao da je promena u celosti otklonjena ali da rana sporije zarasta, propisane su mi povidon jod tablete. Kako vam se /po vasem misljenju/cini moj oporavak, dali je problem u mirovanju ili je moj organizam takav da sporije prolazi. Hvala
Postovani, moj suprug i ja smo u procesu planiranja porodice, i nakon ginekoloskog pregleda mi je dato da uradim odredjene briseva na hlamidiju, micoplazmu i ureaplazmu. Nakon uradjenog brisa vagine i cerviksa, gde je na izvestaju o mikrobioloskom pregledu bris vagine- normalna flora, a bris cerviksa- sterilno, i negativne analize na hlamidiju i micoplazmu, pojavio se pozitivno na ureaplazmu. Na nalazu pise da je detektovano prisustvo ureaplasmae urealiticum u kolicini < 10 na 4 ccu. S toga me interesuje, da li to moze da uspori moj ostanak u drugom stanju i utice li na plodnost uopste? Unapred vam hvala.
Poštovana, Prvo treba da izlečite ureaplazmu, lečite se i vi i vaš suprug po antibiogramu koji ste verovatno dobili, i nakon završene terapije i kontrolnog brisa počnite da prav ite bebu,. Pozdrav
Postovani imam 38 godina i u zadnje 2 godine mi se javljaju neke izrasline u obliku prirasline crvene je boje i svrbe. Tad se perem u hipermanganu i namazem kansen kremom i to se privremeno povuce tj. Smanji isla sam kod ginekologa oni kazu da to nije nista radila sam papa test 2 grupa ultrazvuk uredan menstruacija na 25 dana. Molim vas da me posavetujete sta da radim jer mi to smeta? Unapred zahvalna.
Treba da uradite vaginalni bris te briseve na hlamidiu, mikolpazmu, ureaplazmu, , cerikalni bris.
Pozdrav
Verovatno je vaš organizam takav da to sporije prolazi, inaće bito već trebalo da bude završeno lečenje,.
Pozdrav
Prvo treba da izlečite ureaplazmu, lečite se i vi i vaš suprug po antibiogramu koji ste verovatno dobili, i nakon završene terapije i kontrolnog brisa počnite da prav ite bebu,.
Pozdrav
Moguće je, javite se vašem ginekoogu da ga izvadi, sami ga veoma teško možete izvaditi,.
Pozdrav
Ili promenite ginekologa ili se javite dermatologu jer to ne mo\e da bude ni[ts.
Pozdrav
Prikazano 12881-12885 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke