Postovanje, imam 25 godina i pre 2 godine sam izgubila nevinost. Bilo je jako bolno, a pritom i ja sam bila suva, i imala sam samo par kapi blago roze krvi. Posle toga, nisam imala odnose, do sada, kada sa sadanjim deckom pokusavam, ali oseti se neka blokada, i tupa bol. Mene zanima, da li postoji sansa, da mozda himen prvi put nije skroz pukao, ili je problem u meni? Hvala
Postovani, 02. 02. Sam se ovdje obratila vama za savjet uvezi mojeg problema. Ukratko da ne pisem ponovo ciklus sam imala 18. 01. Koji je trajao do 22. 01. 4 puna dana i nimalo obilno na sta sam ja navikla, a meni inace traje 7 dana. A nakon toga 29. 01. Sam opet dobila krvarenje. Danas je 7-mi dan i nije prestalo. I nema naznaka da ce da prestane. Nije preobilno a nije ni malo. Sad sam se bas prestravila. Jos uvijek ne mogu na pregled jer jos uvijek krvarim. Da li imam razloga za paniku? P. S. Nemam nikakve bolove i tegobe, osim velike zabrinutosti koja prerasta u veliku paniku sada dok ne podjem na pregled. Unaprijed veliko hvala.
Poštovana, Bez panike, posle menstruacije proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14 21 dan ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. Pozdrav
Postovani, 02. 02. Sam se ovdje obratila vama za savjet uvezi mojeg problema. Ukratko da ne pisem ponovo ciklus sam imala 18. 01. Koji je trajao do 22. 01. 4 puna dana i nimalo obilno na sta sam ja navikla, a meni inace traje 7 dana. A nakon toga 29. 01. Sam opet dobila krvarenje. Danas je 7-mi dan i nije prestalo. I nema naznaka da ce da prestane. Nije preobilno a nije ni malo. Sad sam se bas prestravila. Jos uvijek ne mogu na pregled jer jos uvijek krvarim. Da li imam razloga za paniku? P. S. Nemam nikakve bolove i tegobe, osim velike zabrinutosti koja prerasta u veliku paniku sada dok ne podjem na pregled. Unaprijed veliko hvala.
Poštovana, Bez panike, posle menstruacije proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14 21 dan ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. Pozdrav
Pomozite. Moze li se ostat trudna od presemene tecnosti? Samo se malo primakao. Imam simptome, mokrim stalno, muka mi je na cigarete i kafu, spava mi se, imam mucninu, radila sam test, druga crtica bleda. Zasnja menstruacija je bial 16. Januara. Moze li se desiti da se utvrde simptomi trudnoce pre menstruacije?
Moguce da je himen nije pukao kompletno prvi put, samo opustano bez napetosti, bice sve uredu.
Pozdrav
Bez panike, posle menstruacije proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14 21 dan ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
Pozdrav
Bez panike, posle menstruacije proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14 21 dan ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
Pozdrav
Neznam sta je opacaja, ali ako ste mislili posle pobacaja, torch test mozete uvek bilo kad da ga uradite.
Pozdrav
Moguce da se zatrudni od presemene tecnosti, ponovite test za trudnocu.
Pozdrav
Prikazano 5566-5570 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke