Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani, u oktobru sam popila pilulu dan posle, sada sam ponovo popila i posle tri dana sam prokrvarila iako mi se menstruacija zavrsila pre 10ak dana. Krv mi ide vec dva dana pa vas molim da mi objasnite razlog tome. Planiram da odem i kod ginekolaga ali zelim prvo vas strucno misljenje zbog cega je to. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Zato sto ste tabletom za dan posle izazvali ranu menstruaciju.
      Pozdrav

  1. Imam povecanu glad za vreme ovulacije i jaci nagon za mokrenjem. Zasto je to tako?

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Moguce je da glad bude prateci simptom ovulacije, ako imate pored cesce mokrenje i cesce pojacan sekret savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li iamte upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Imala sam sexuani odnos 4. Dan menstruacije i decko je svrsio u mene, sutradan je vrlo malo bilo krvi. Od tada je proslo 15ak dana, osetim ponekad mucninu i povratim, mnogo mi se spava. Pod velikim sam stresom, ali pre toga sam imala problema sa nesanicom i apetitom, sada je kontra. Zanima me kolike su sanse po vama iz iskustva da sam trudna?

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
  1. Imam jedno pitanje za vas. Pijem mikroginon 30 tablete, i treba da dobijem 6. 2. Prestala sam da ih pijem u subotu, a u nedelju sam sa deckom imala nezasticen odnos (nit je bio do kraja, nit je on zavrsio, nego nekako mozda 4-5 puta onako usao unutra, ali nista nije uradio) , da li treba da se brinem oko trudnoce ili ne? Hvala unapred. (ps imam i policisticne jajnike)

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
  1. Postovani, prije 8 godina sam stavila bakarnu spiralu. Tada mi je ginekolog rekao da spirala moze da stoji 5 godina. Medjutim, zadnje 2 godine kada sam bila na kontroli, ginekolog mi je rekao da je sve u redu, i da ne moram da sklanjam spiralu. Imam 37 godina, nijesam radjala, i planiramo krajem godine da sklonim spiralu i da radimo na djeci. Molim vas da me posavjetujete da li bih trebala da zatrazim savjet od drugog ginekologa, ili zaista nije opasno da imam jednu spiralu 8-9 godina. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, ako spirala na kontrolnom pregledu dobro stoji onda nemate potrebe da je izvadite.
      Pozdrav

Prikazano 5571-5575 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460