Postovani, 02. 02. Sam se ovdje obratila vama za savjet uvezi mojeg problema. Ukratko da ne pisem ponovo ciklus sam imala 18. 01. Koji je trajao do 22. 01. 4 puna dana i nimalo obilno na sta sam ja navikla, a meni inace traje 7 dana. A nakon toga 29. 01. Sam opet dobila krvarenje. Danas je 7-mi dan i nije prestalo. I nema naznaka da ce da prestane. Nije preobilno a nije ni malo. Sad sam se bas prestravila. Jos uvijek ne mogu na pregled jer jos uvijek krvarim. Da li imam razloga za paniku? P. S. Nemam nikakve bolove i tegobe, osim velike zabrinutosti koja prerasta u veliku paniku sada dok ne podjem na pregled. Unaprijed veliko hvala.

    Odgovoreno: 04. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, posle menstruacije proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14 21 dan ciklusa) i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.