Dobar dan. Vec par dana imam bol u grlu prilikom gutanja, na zadnjem dinelu grla su mi se pojavile kao neki mjehurici i jako me boli tokom gutanja? Sto bi mjehuri trebali predstavljat, ima ih 3-4.
Postovani, imam 35godina i nekoliko meseci unazad imam na desnom krajniku kao izraslinu koju nisam imala, povecala se malo,boje mesa,nemam bolove i nista mi ne smeta pri gutanju,krvna slika mi je dobra...Brinem se sta to moze biti?Hvala u napred.Srdacan pozdrav.Biljana
Skoro dva meseca nakon što sam preležao COVID-19, ja i dalje nemam čulo mirisa. Ne osećam apsolutno nikakav miris.
Treba li ovo da me brine? Da li da sačekam još malo ili da zakažem pregled? Takođe, postoje li preporuke u vidu neke suplementacije koja bi bila od pomoći?
Sačekajte još neko vreme. Možete da koristite Wintervits tbl 1 tbl dnevno i kortikosteroidni sprej za nos Momensa sprej za nos (1 x dnevno po 2 spreja u svaku nozdrvu, naizmenično desno - levo- desno levo, ujutru).
Postovani
Naime već 8 dana imam problem sa nadrazenim grlom,osećaj knedle ,,nekada bolnim ali retko,drugih simptoma nemam.Taj sam problem imao i pre mesec i po sa istim simptomima,no sada se pojavio osećaj nemogucnost da udahnete na pravi nacin od te knedle i ajmo reći i zapusenog nosa bez sekreta.Bio sam kod ORL pre dva meseca ali tada nije bio taj problem ,nego zujanje u usima,i pregledom je utvrđeno da je sve ok.Zanima me vase miljjenje na osnovu simptoma koje sam opisao.
HVALA
Dobar dan. Vec par dana imam bol u grlu prilikom gutanja, na zadnjem dinelu grla su mi se pojavile kao neki mjehurici i jako me boli tokom gutanja? Sto bi mjehuri trebali predstavljat, ima ih 3-4.
Odgovoreno: 09. 01. 2021.pošaljite sliku
Na krajniku sam otkrio beli trag duzine skoro 1cm. Tegoba nemam. O cemu se radi? Pozdrav
Odgovoreno: 09. 01. 2021.pošaljite sliku
Postovani, imam 35godina i nekoliko meseci unazad imam na desnom krajniku kao izraslinu koju nisam imala, povecala se malo,boje mesa,nemam bolove i nista mi ne smeta pri gutanju,krvna slika mi je dobra...Brinem se sta to moze biti?Hvala u napred.Srdacan pozdrav.Biljana
Odgovoreno: 09. 01. 2021.pošaljite sliku
Skoro dva meseca nakon što sam preležao COVID-19, ja i dalje nemam čulo mirisa. Ne osećam apsolutno nikakav miris.
Treba li ovo da me brine? Da li da sačekam još malo ili da zakažem pregled? Takođe, postoje li preporuke u vidu neke suplementacije koja bi bila od pomoći?
Odgovoreno: 09. 01. 2021.Sačekajte još neko vreme. Možete da koristite Wintervits tbl 1 tbl dnevno i kortikosteroidni sprej za nos Momensa sprej za nos (1 x dnevno po 2 spreja u svaku nozdrvu, naizmenično desno - levo- desno levo, ujutru).
Postovani Naime već 8 dana imam problem sa nadrazenim grlom,osećaj knedle ,,nekada bolnim ali retko,drugih simptoma nemam.Taj sam problem imao i pre mesec i po sa istim simptomima,no sada se pojavio osećaj nemogucnost da udahnete na pravi nacin od te knedle i ajmo reći i zapusenog nosa bez sekreta.Bio sam kod ORL pre dva meseca ali tada nije bio taj problem ,nego zujanje u usima,i pregledom je utvrđeno da je sve ok.Zanima me vase miljjenje na osnovu simptoma koje sam opisao. HVALA
Odgovoreno: 03. 01. 2021.Uzmite neke po potrebi tablete za sisanje kao što je Strepils dok ne odete na pregle kod otorinolaringologa.
Prikazano 2626-2630 od ukupno 7704 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke