Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovani. vec vise od Godinu dana imam problem, sa levom stranom grla, javlja mi se cesto jak bol obicno kada se malo nakasljem, bio sam kod doktora opste prakse on mi dao lek i sredstvo za ispiranje grla, to mi nista nije pomoglo, prodaje po mesec ili dva bude sve ok. Ali pocne isti bol, neznam sta dalje dali je lose ili je neka bolest u pitanju, šta dalje da radim, iritira me taj bol.

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.
  1. Poštovani, pišem za dete (14god.).Bolestan je od 22.11.Tada su bili prvi "simptomi", kašalj, temperatura 37.-37.4, malaksalost,zamor... Uradjenn PCR test na Covid19 i negativan je (1.12.).Posle uradjena krvna slika.Tada su bazofili bili sniženi, a leukociti malo povišeni.Dobio je antibiotik azitromicin.Vec 12. ovog meseca počelo je i povraćanje...Doktori posumnjali na upalu slepog creva ali nakon pregleda otklonjena sumnja na to.Istog dana (na hitnoj službi) su radjeni i nalazi krvi.WBC 10.3, LYM 2.0, MON 0.8, GRA 7.4, LYM%19.6, MON% 8.2, GRA% 72.2, MCH 32.7, MCHC 370, MPV 6.5, CRP 17.I sada ima iste simptome (malaksalost, zamor, temp. 37-37.4, kašalj).Mislili smo sutra da uradi bris grla i nosa (zbog bakterije).Da li Vi imate neki savet, šta dalje činiti?Po krvnoj slici, na šta vas asocira, da li je pre bakterija ili neki virus?Hvala, veliki pozdrav!!!

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.
  1. Vec 7 dana imam golicanje u grlu. Kada uzmem vazduh vise od 40%, pocinje golicanje, a preko 80% suvi kasalj upravo zbog tog golicanja. Nikad ni na sta nisam bio alergican, ne pusim od maja meseca, mada ni ranije nisam imao nikakvih problema. Ne pijem alkohol i kafu. Nemam masne naslage. Od lekova uzimam jedino Onzapin/Sizap 2.5mg uvece pred spavanje 7 godina jer imam F. 23.1. Iz malog mesta sam plus je doba korone pa nemam kome da se obratim. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.
  1. Postovani, Imam 22god i prije 2 tjedna primjetila sam povećane limfne čvorove te me je vrat poceo stezati i tesko sam disala. Tada sam pogledala grlo koje je crveno,s gnojem na krajnicima i bijelim obrazima (na obrazima nije gnoj, ne moze se maknuti). 16.12 sam otišla kod liječnika i zbog svega ovoga s koronom liječnik me je pregledao na 10 sekundi na hodniku i rekao da imam gnojnu anginu i prepisao Summamed (3 dana) . Proslo je tjedan dana i situacija u ustima se uopce nije promijenila, jedino me prestalo stezati u vratu i normalno disem od tada, pa sam opet otisla kod doktora 28.12 i ovaj put je rekao da imam gljivice koje su nastale od antibiotika, iako je sve isto kao i na prvom pregledu, i prepisao gel Royazol. Danas je treci dan otkad ga koristim iako znam da vjerojatno to nije u pitanju i nece pomoć, pa me zanima Vase misljenje sto je u pitanju. Hvala unaprijed na odgovoru.

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.
  1. Iako Sam operisao devijaciju moda i hipertrofiei konhe ja i dalje ne mogu da disem na nos i imam oritisak u ceonim delu i insomniijuBio sam kod 5 ORL ova i nista.Na skeneru sinusi zasencenje.Sta dalje.?

    Odgovoreno: 03. 01. 2021.

Prikazano 2631-2635 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460