Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Dobar dan Poštpvana/i. Izvinjavam se na smetnji,da li je opasno ako progutam malo kośčicu od mesa? Osetila sam kako mi je krajnik (grlo) i sada je ne osećam prilikom gutanja..Ali već dobijam panični napad od straha da se ne ugušim.

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Postovani, Od prosle godine imam izrazenu sekreciju iz nosa. Par puta sam davala n analizu sekrer iz nosa i izolovan je enterobacter u vecrm broju. Da li da to ponavljam, d koristim antibiotik oralno ili kroz kapi ili mast za nos.....? Sta savetujete? Primila sam vakcinu.

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Postovani doktore, Prosle godine u martu sam se zarazila koronom. Simptomi nisu bili jako izrazeni, ali sam cula skoro potpuno izgubila. Culo ukusa se vratilo, culo mirisa ne, cak ni sada nakon skoro godinu dana. Imam ga samo toliko koliko mogu da konstatujem da se nesto u prostoriji oseca, ali ne i da odredim sta, cak ne znam ni da li je prijatnog ili neprijatnog mirisa. Koristila sam vitamin D i sprej za nos sa vitaminima A i E u kombinaciji, u dva navrata. Posetila sam i otorinoralingologa, kao i neurologa u Kursumliji, medjutim, nikakvu terapiju nisam dobila. Da li mi Vi nekako mozete pomoci? Ukoliko radite u nekoj klinici privatno, mozemo ovim putem i pregled da zakazemo. Zahvalana sam Vam unapred. Srdacan pozdrav, Andjela

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Poštovani ,imala sam gnojnu anginu, sada sam se osula sitno po telu da li je moguće da je to sarlah ili alergija na antibiotik? A ospi je praćen slabim svrabom najvise svrbi usna skolja i tjeme na glavi a prvi dan pre nego sto sam se osula svrbili su me dlanovi i tabani.

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.

Prikazano 2546-2550 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460