Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovanje! U uhu, tacnije na ulazu u usni kanal, s donje strane tog otvora pojavio mi se otok, koji sada podsjeca na kuglicu (na dodir)... mislila sam da ce to nestati samo od sebe jer i prije su mi se pojavljivale i nestajale neke izrasline, odnosno imala sam osjecaj kao da mi je 'napukla' skoljka u nekom predjelu (vjerovatno se moze drukcije opisati, no takav sam osjecaj ja imala...). Takodje, nedavno mi je na zavoju gornjeg dijela uha iskocila bubuljica koja se zagnojila i tada smo je uklonili stapicem za usi. No, ova kuglica sada me brine jer se ne povlaci i moze se vidjeti mala gnojna tackica na sredini, a kada lezim na toj strani, boli me jer se stvara pritisak tu. Moze li biti problem u tome sto inace skoro uvijek lezim na lijevoj strani, a takodje, svi problemi koje sam imala bile su bas u lijevom uhu? Da li mislite da je nesto ozbiljno u pitanju, ili je samo jednostavno ta usna skoljka osjetljiva? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Postovani, Vec 2 put u 6 meseci javlja mi se problem oticanja vilice ispod desnog uha ka vilici kad jedem. Zub me ne boli, bakteriološki i Nikolovski bris uha i grla su u redu, lekukociti neznatno poviseni. Otok spadne a i bol kad neko vreme ne jedem. Reaguje vise na kiselo. Kuci se vise pljuvacke i kao da je u pitanju zacepljenje nekog kanala. Pocelo pre 3 dana i u slabljenju je, ali nisam sigurna da li je to za ORL specijalistu ili stomatologa. Hvala unapred na pomoci

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Poštovani, Imam pitanje vezano za usta . Već neko vreme sa unutrašnje strane usta mi se pojavilo nesto,prvo sam mislila da je fistula te sam uzimala gelove i mazala, međutim nije bilo efekta,posle sam mislila da sam se ujela,pa možda da mi se iritiralo od zuba međutim ništa. Smeta mi nekad i kada jedem pa se ugrizem,ne boli me samo mi je neprijatno. To je sada u obliku kružića i crveno je malo.Da li da paničim ili će proći samo od sebe? Unapred zahvalna Tijana Marić

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.
  1. Postovani,

    Devojci se vec treci put pojavljuje gnoj na grlu, nikada ranije nije imala takvih problema. Gnoj i bol u grlu su se pojavili svaki put nekoliko dana nakon naseg susreta. Moje pitanje je da li je moguce da se to javlja zbog poljubaca i kako je moguce resiti potencijalni problem? Napominjem da se meni nisu javljali nikakvi simptomi.

    Odgovoreno: 21. 02. 2021.

Prikazano 2551-2555 od ukupno 7704 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460