Postovani, da li je ovaj izgled tj boja nepca na kraju u redu sto je tako svetla ili kako vec da je nazovem? I ne upucuje na neke ozbiljne bolesti? Kada gledam i osvetlim nije toliko izrazeno kao kada se slika sa blicem sto sam ja uradio. Nisam pusac.
Imam 27 godina. Redovno idem kod stomatologa, a idem i kod orl jer moram da
Operisem nosne skoljke i imam probleme sa njima i sa sinusima.
Zdravo, mama je jucer bila na pregledu usiju, gdje joj je ustanovljena infekcija uha. Vrseno je ciscenje uha (dr.kaze blago ciscenje, vise mahanicko) i dobila je terapiju:Pancef antibiotik uz probiotik, tobrex kapi za uho i operil kapi za nos. Ono sto me brine jeste da je sinoc imala nesnosljive vrtoglavice, koje su danas malo blaze, ali ima neku nemoc i slabost u nogama. Da li ciscenje moze biti uzrok ovih pojava? Ili nesto drugo?
dobar dan.ja i moja kcerka imamo isti problem bakterije u usima.ja sam moj problem resila u bocicu za kapi za uho stavljena mi je ampula gentamicin 80 mg imala sam dugorocnu bakteriju pseudomonas aeroginosa.moje pitanje je dali i dete moje od13 god moze u uho da kaplje kapi od ampule gentamicin kao i ja.pitam jer mi je doktorica opsta prekse rekla da nesmeje ona jer je dete mogu bubrezi da joj otkazu.3 godine non stop ide kod doktora razne kapi i nista.znaci dali smeje i ona takvu anpulu da koristi ili ne.hvala od srca
Postovani, vec skoro mesec dana imam aftu u ustima koja nikako ne prolazi. Ispiram usta sa hidrogenom, koristila sam anaftin gel, u apoteci su mi preporucili i tablete za sisanje Lysobact, ali jednostavno ne prolazi. Osetim i dalje na dodir, nekad i grizem jer pokusavam da je odstranim, ali onda postaje bolna. Sta mogu jos da uradim da bi prosla?
Poštovani,dijete ima 18 mjeseci,prije 10 mjeseci primjetili smo ovu malu kvržicu na tvrdom nepcu (slika). Ostalih problema nikakvih nema,dobro jede,počeo je da izgovara neke riječi,dobro spava,nema nikakvih problema sa disanjem. Šta bi to moglo biti? Hvala
Postovani, da li je ovaj izgled tj boja nepca na kraju u redu sto je tako svetla ili kako vec da je nazovem? I ne upucuje na neke ozbiljne bolesti? Kada gledam i osvetlim nije toliko izrazeno kao kada se slika sa blicem sto sam ja uradio. Nisam pusac. Imam 27 godina. Redovno idem kod stomatologa, a idem i kod orl jer moram da Operisem nosne skoljke i imam probleme sa njima i sa sinusima.
Odgovoreno: 26. 05. 2021.na osnovu slike nije moguće precizno odgovoriti na vaše pitanje /deluje da je u redu/. Potreban je klinički pregled.
Zdravo, mama je jucer bila na pregledu usiju, gdje joj je ustanovljena infekcija uha. Vrseno je ciscenje uha (dr.kaze blago ciscenje, vise mahanicko) i dobila je terapiju:Pancef antibiotik uz probiotik, tobrex kapi za uho i operil kapi za nos. Ono sto me brine jeste da je sinoc imala nesnosljive vrtoglavice, koje su danas malo blaze, ali ima neku nemoc i slabost u nogama. Da li ciscenje moze biti uzrok ovih pojava? Ili nesto drugo?
Odgovoreno: 26. 05. 2021.može da isprovocira vrtoglavicu kod osetljivih ljudi. Javite se vašem lekaru
dobar dan.ja i moja kcerka imamo isti problem bakterije u usima.ja sam moj problem resila u bocicu za kapi za uho stavljena mi je ampula gentamicin 80 mg imala sam dugorocnu bakteriju pseudomonas aeroginosa.moje pitanje je dali i dete moje od13 god moze u uho da kaplje kapi od ampule gentamicin kao i ja.pitam jer mi je doktorica opsta prekse rekla da nesmeje ona jer je dete mogu bubrezi da joj otkazu.3 godine non stop ide kod doktora razne kapi i nista.znaci dali smeje i ona takvu anpulu da koristi ili ne.hvala od srca
Odgovoreno: 26. 05. 2021.Bez pregleda nije moguće odgovoriti na vaše pitanje.
Postovani, vec skoro mesec dana imam aftu u ustima koja nikako ne prolazi. Ispiram usta sa hidrogenom, koristila sam anaftin gel, u apoteci su mi preporucili i tablete za sisanje Lysobact, ali jednostavno ne prolazi. Osetim i dalje na dodir, nekad i grizem jer pokusavam da je odstranim, ali onda postaje bolna. Sta mogu jos da uradim da bi prosla?
Odgovoreno: 26. 05. 2021.Potreban je pregled.
Poštovani,dijete ima 18 mjeseci,prije 10 mjeseci primjetili smo ovu malu kvržicu na tvrdom nepcu (slika). Ostalih problema nikakvih nema,dobro jede,počeo je da izgovara neke riječi,dobro spava,nema nikakvih problema sa disanjem. Šta bi to moglo biti? Hvala
Odgovoreno: 26. 05. 2021.teško je reći na osnovu slike. U svakom slučaju treba samo pratiti. Slikajte ponovo za 3 meseca.
Prikazano 2496-2500 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke