Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Poštovani,

    Pre dve nedelje sam prestala sa lečenjem gnojne anginu, pila sam augmentin 2x dnevno i kutiju Orvagil-a. Nakon prestanka terapije, dva dana nakon, počelo je opet da me boli grlo, međutim bez vidljivih simptoma. Sve dok mi je nije pojavio ova "loptasta izraslina" na tonzilu. Znate li šta može biti? Slika u prilogu. Hvala unapred na odgovoru! 😊

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Dobar dan...Bila bih vam zahvalna na jednom savetu.Imam osecaj knedle u grlu neka vise nekad manje i potrebu za stalnim gutanjem.Povremeno osecam i krckanje u predelu jabucice.Radila sam sve moguće analize od gadzroskopije,laringoskopije,ultrazvuka štitne žlezde,pljuvačnih žlezda i celog vrata,hormone, ultrazvuk abdomena,laboratorijske analize i redovne kontrolne preglede ORL.Na gastro mi je pronađena heliko.Pila sam terapiju.Osecaj je ne podnošljiv jel traje dve godine a moj slučaj se vodi kao anksioznost i kao terapiju koristim pankston od 20mg 2puta dnevno.Boljitka nema.Zanima me šta dalje mogu da uradim i da li imam razloga za brigu.Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Poštovani, pre nekog vremena javio mi se neprijatan zadah. Bila sam kod stomatologa, zubi su mi zdravi, očistila sam kamenac, održavam oralnu higijenu, koristim oralni tuš i interdentalne četkice, stomatolog kaže da su mi usta zdrava. Vadila sam briseve grla, nosa i jezika. Nalazi na kandidu i ostale bakterije su mi negativni. Sa stomakom nemam problema, nemam gastritis.. Ne pijem nikakve lekove. Imam osećaj da mi pljuvačka ne spira dobro nečistoće i bakterije posle unošenja hrane i da je možda to razlog, očajna sam i ne znam gde više da idem a ne mogu stalno da žvaćem žvake, ispiram usta vodicama i non stop da perem zube. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Pozdrav, imam 33 godine i pre 2.5 godine sam imao tesku prehladu sa kojom sam dobio i jako suva usta i osecaj bola to je trajalo nekih mesec dana.Prehlada je otisla ali bele naslage na jeziku i zarenje nepca,jezika i donje usne je jos uvek tu. Bio sam kod raznih doktora i radio sve moguce testove za candidu,hiv test sam uraduo najmanje 15 puta,krvne analize su sve ispravne t limfociti uredu,b limfociti 7 (8 -20) vitamini i minerali postoji samo problem sa vitaminom D imam jako malo 13 normalno mislim da je od 40 do 80. Jos pored peckanja i zarenja usnr supljine i crveno grlo je stalno,imam zujanje u usima konstantno blagi zvuk. Otprilike sest meseci nakon te prehlade su mi prvo iskocile dve tvrde loptice tonzile na uglu vilice par santimetra ispod uha onda su poceli limfni cvorovi lagano da oticu ispod pazuha i na vratu do tri santimetra duzine. Ispod pazuha su bolni kada radim fizicke poslove nakon primene antibiotika se smanjuju i nakon 2-3 meseca ponovo se vracaju . Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Postovani, da li je ovo normalan izgled nepca , odnosno boja da li je u redu? Nisam pusac. Imam 27 godina.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.

Prikazano 2491-2495 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460