Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Imam 70 godina,pre 10god.sam operisala nos i krivo su mi usili bazu nosa.Sada mi je i vrh nosa pao i veoma tesko disem.Zdrava sam i vitalna i jako mi je stalo da resim problem.Spremna sam i za operaciju.Hvala za odgovor.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Sin ima cetiri ipo godine, pre 20 dana imao je upalu uha koja je lecena Panklavom i Otol H kapima (7 dana). Po zavrsetku terapije i kontrolnog pregleda krenuo je u vrtic ali vec posle 3 dana ponovo je doslo do upale istog uha. Imao je temp do 38 stepeni, bol pri dodiru. Dobio je Pancef, kapi za uho, brufen i savet da se po okoncanju lecenja javimo ORL. Drugog dana terapije (juce) iz uha se pojavio sekret slican gnoju i bol u uhu je prestao. Nastavio je sa terapijom i kroz 3 dana imamo kontrolu. Da li pojava sekreta znaci da je doslo do pucanja bubne opne i koliko je ovo opasno po dete (sluh itd). Hvala.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Poštovani, Imam 21 g. I kao mlađa sam primjećivala da često znam nakupiti u ustima gusti šlajm koji moram ispljunuti. Prije nekoliko mjeseci sam imala nešto kao napad panike; iznenadan osjećaj gušenja i danima nakon toga osjećaj "knedle u grlu",za što sam smatrala da je psihički. Par mjeseci nakon sam osjetila nelagodu u grlu, te uočila da kada isplazim jezik do kraja, vidim izraslinu na njemu, tik do krajnika, kao i jednu na samom krajniku, te sitnu između faring.lukova na istoj strani. Na ORL pregledu mi je rečeno da imam alergijski rinitis, sluznica nosa na toj istoj strani mi je jako natečena. Jedan dr. je preporučio operaciju krajnika, drugi pak rekao da ne treba. Jedan rekao da mi je to kod luka papilom, a stariji se na to smijao. Od mlađeg sam za terapiju dobila Famotidin i to u dozi 2x40mg dnevno. Bez ikakvog objašnjenja zašto.. itd. Jako sam pogubljena i ne znam što činiti. Kapi za nos Dymista sam prestala koristiti jer sam zbog njih počela stalno imati krv u nosu. Prvi doktor je čim sam spomenula da koristim kontrac. pilule pronašao krivca za sve u njima, ali nisam prestala jer imam policistične jajnike i ne mogu znati koliko su zaista one krive za to. Za ovo na jeziku su mi rekli da je uvećana papila, zanima me je li moguće obzirom da se već mjesecima ne smanjuje i da je tako daleko, tj. još iza cirkumvalatnih papila? Hvala puno.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Postovani.Godinama imam problema sa zapusenim nosom.Unazad 5 godina javlja se problem zapusenog nosa,uha,zujanje,sustanje,osecaj punoce u uvetu,povremeno praceno vrtoglavicom.Od 2018.koristim svakodnevno terapiju momensa sprej,ksizal tablete i marisol hipertonicni rastvor.Kada se ponovi problem sa usima 2 nedelje ukjucim i beviplex,defrinol i rinoflumucil sprej,a nekada i antibiotik.Sve ovo u zadnje vreme nema rezultata,jer i pored svakodnevne terapije zujanje,zapusenost,nestabilnost pri hodu i vrtoglavica javljaju se nekad i na 2 meseca.Radila sam mr glave,audiometriju i kolordopler vrata,svi nalazi su uredu.Molim za savet.Hvala.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Postovani imao sam U levom uhu bubuljicu koju sam iscedio Ali je jos uvek ostalo mala crvena tackica u uhu i stoji tako. A sada mi se napravilo i u desnom Osetim pod prstom kak bubuljica ili sta vec saljem Vam sliku. Nista je smeta ne boli samo me nervira sto znam da je tu. Nosim cesto slusalice od telefona, mozda je neka iritacija od toga. Pa me samo zanima Da li to moze biti nesto opasno ako stoji tu ili ne? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.

Prikazano 2486-2490 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460