Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Postovani, Vec par dana imam bol iza desnog uha. Bolujem od multiple skleroze vec 8 god. Na interferonu sam isto toliko. Pri pomeranju ušne skoljke (hrskavice izabuha) imam jak bol koji mi se prenosi od zadnjeg dela uha(bukvalno iza ušne skoljke) pa na vrat, imam osecaj da me boli cela desna strana glave. Vec neko vreme mi konstantno zuji u usima i jako me svrbe usi. Takodje imam neko curenje, pogotovu noću, kao da su mi usi pune ulja. Pre godinu dana sam kod ušnogblekara dobila neke kapi za suvocu usiju ali mi nisu pomogle. Pomozite

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Postovanje,

    Vec nedelju dana imam kasalj, koji je poslednja dva dana toliko "zvucan", cak i bolan u plucima. Golicanje u plucima, zapusen nos, sa zelenim i zutim sekretom, bol u grlu i promuklost. Temperaturu nemam. Septolete sam sisala, pila Defrinol forte i danas pocela sa belim slezom. Da li ipak otici kod dr? Zbog Covida nisam isla.

    Pozdrav,

    Zorana

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Imam problem zapusenog nosa od novembra (od trenutka kada sam oboleo od covida) i od tad leva nozdrva mi ie nocu stalno zapusena a od pre lesec dana i desna takodje. Preko dana nos. ude zapusen pola pola ali cim legnem da spavam, nakon par min se komplet zapusi. Nemam nikakav svrab i sekret iz nosa. Dosta je suva sluZnica a pretpostavljam da je vec i ostecena od operil kapi za nos... Isao sam kod ORL specijaliste koji mi je prepisao Momensa kapi ali mi nisu pomogle pa sam prestao da ih koristim... Da napomenem da imam i rekao bih blagu levu devijaciju nosa... Najveci problem mi je sto nocu ne mogu da spavam bez kapi... Jedine kapi od blazih koje kako sam cuo ne ostecuju sluznicu nosa Srebrna Kap mi pomognu i otpuse nos ali to traje nekih 2h i vrati se ma staro.. Da li kojim slucajem imate predstavu kakav bih problem mogao da imam? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Poštovani, bila sam na ronjenje sa bocom. Imala sam 6 zarona u tri dana na oko 15m dubine. Posle poslednjeg zarona zapušila mi se desno uvo jer nisam mogla da izjednačim pritisak. To zapušenje mi traje već 7 dana. Kad ujutru ustanem prisak mi je potpun kasnije tokom dana polako popušta ali ne do kraja. Onda opet noć, spavanje i ujutru ponovo. Inače čujem i na to uvo. Nemam vrtoglavice ni bolove. Pretpostavljam da je u pitanju zatvorena Eustahijeva tuba. Molim Vas za pomoć. Hvala unapred, Sonja

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.
  1. Musko sam, imam 42 god. 186cm i 90kg. Otac mi je umro od raka pluca (ademokarcinom). Ne pusim i ne pijem alkohol, vegetarijanac sam. Imam osjecaj knedle u grlu, stezanje, bol kao kad puno govorite, i ponekad osjecaj stezanja u gornjem dijelu pluca. Ponekad se stanje pogorsa kada idem leci. Sve je pocelo prije godinu dana, kada bi mi se uz bol u grlu navecer kad bih legao uzlupalo i srce. Morao bih se uspraviti i disati da se stanje smiri. Znam da zvuci kao napad panike ali ne mogu reci da imam izrazito stresan zivot. Lupanje srca vise nije tu ali knedla i stezanje je ostalo. Na dane mi bude nesto bolje, na dane gore, ali uvjek je tu. Napravio sam sistematski pregled u Agrama, sve ok, malo povisen tlak. Tu su mi napravili i ultrazvuk štitnjače (uredan nalaz), tsh malo povisen ali u nekoliko mjeseci se vratio u normalu. Napravio sam MSCT screening pluća (nalaz uredan), gastroskopiju (nalaz uredan, nema znakova gerba ili hijatalne kile). Pio sam Persen mjesec dana, stanje bez neke promjene. Mogu reci da cesto rutajem poslije jela i kroz zivot sam znao piti gastal zbog kiseline. Ne znam vise sto da radim i koju pretragu da napravim :( naravno da sam uvjeren da imam neki rak, uz to me strah da ce, ako i nije nista, ovakvo stalno stanje prouzročiti nesto kronicno. Molim vas da mi date neki savjet sto da radim. Hvala puno unaprijed!

    Odgovoreno: 26. 05. 2021.

Prikazano 2481-2485 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460