Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Da li mozete da mi protumacite nalaz? Zapusen mi je nos od avgusta tj desna nozdrva. Zub me boli od sinusa. Culo mirisa mi je smanjeno ili ga cak i nema. A ponekad mi je hrana koju jedem gorka(cak i kad jedem slatkise. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Poštovani, devojčici od 10 godina stalno izbijaju afte u ustima, jako su joj bolne, kako ih lečiti i kako sprečiti njihovo pojavljivanje? Hvala Maja

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Poštovanje, naime imam problem kojem ni jedan doktor sa Orl-a iz bolnice nije mogao da mi pomogne i svako mi je drugačije rekao. Imam već par meseci bolove u grlu , nekada sa većim intenzitetom nekada manjim. Svaki put kad izvadim krvnu sliku sve je uredu. Davali su mi lekove za alergiju, neoangin, propolis, nekoliko puta antibiotike( ni jedan nije pomogao), prićali mi kako trebam da idem na more da mi se pročisti. Inače sam pevač i jako mi smeta kada me boli grlo, nikako da rešim problem...milion razlicitih septoleta sam probao... ne znam vise koje je resenje jer sam dao dosta para na razne analize a niko mi nije rekao konkretan problem...

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Postovani, imam 35 godina i prije nekoliko dana sam svojom sakom micala na vratu ocnu jabucicu prema lijevoj strani jer sam mislila da mi je nesto stalo u grlu. Sada teako gutam krutu hranu, ostalo mogu, i od jucer sam promukla.

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.
  1. Pozdrav, imam 23 godine i prije tri tjedna pojavilo mi se zujanje u desnom uhu, osjecaj pritiska u ušima koji nije stalan i svaki put kada gutam zapucketa mi u desnom uhu. Nakon tjedan dana bila sam kod doktora opce prakse i rekao mi je da mi je zacepljena eustahijeva cijev u oba dva uha i tada mi je prepisao Efedrin 1% kapi za nos koje sam koristila tjedan dana, nakon tih tjedan dana rekao mi je da prestanem koristiti te kapi i prepisao mi je Nasonex sprej za nos. Naime, simptomi su i dalje tu, dok sam koristila efedrin mi je bilo bolje ali sada je opet isto. Nasonex koristim 4 dana. Zanima me vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 31. 05. 2021.

Prikazano 2426-2430 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460