Dobar dan ..imam bol u vilici sa desne strane ali me zubi ne bole samo vilica bol se nekad širi prema uhu i spusta prema grli..to traje vec mesec dana.Bol osecampri žvakanju zevanju pogotovo .Šta raditi molim za pomoc!
Poštovana,
Moja devojčica ima 2 godine i 10 meseci,vec vise od 2 meseca prati je neki kašalj koji mislim da je prouzrokovan curenjem nosa koji je providne boje.Noću mljacka,pokusava da poguta sekret i to je iritira i kaslje.Kasalj je suv..Ne znam da li je ona slučaj za pedijatra ili za orl.Isli smo i u dom zdravlja kod pedijatra i orl ali nista mi nisu rekli,da dam lek protiv alergije i kapi za nos ali nije pomoglo.Nosic periodicno curi po malo te toliko da nosic bude vlažan i po koja slinica iscuri ali ne konstantno.U međuvremenu je imala 2 x za 2 ipo nedelje upalu ušiju i pila antibiotik.Slusala je pluća uprkos kaslju ,pluća su joj cista.Ne znam gde da idem i kome da se obratim a da ne lutam
Postovani, imam pulsiranja u levom uhu, cujem otkucaje srca ali kao da mi se tom prilikom zapusuje dok pulsira, osecaj poput zapusivanja pri velikim nadmorskim visinama. Da li je potrebno otici lekaru?
Dobar dan. Moje dete je pilo antibiotik jer se ubolo na zardjalu zicu. Popio je jednu bocicu cefaleksina. 4 dana je pio. Od 6 do 10 aprila. Koliko dana posle antibiotika sme da ide na operaciju krajnika i ugradnju cevcica u usi? Operacija bi trebala biti 27 aprila. To je 17 dana od antibiotika. Dete ima 9 godina.
Dobar dan ..imam bol u vilici sa desne strane ali me zubi ne bole samo vilica bol se nekad širi prema uhu i spusta prema grli..to traje vec mesec dana.Bol osecampri žvakanju zevanju pogotovo .Šta raditi molim za pomoc!
Odgovoreno: 31. 05. 2021.Potreban ORL pregled
Postovani, Molim Vas da mi protumacite nalaz timpanometrije jer stvarno ne razumem,a doktorka nije zelela da se bavi time. Hvala najlepse
Odgovoreno: 31. 05. 2021.Bez pregleda nije moguće tumačiti timpanometriju.
Poštovana, Moja devojčica ima 2 godine i 10 meseci,vec vise od 2 meseca prati je neki kašalj koji mislim da je prouzrokovan curenjem nosa koji je providne boje.Noću mljacka,pokusava da poguta sekret i to je iritira i kaslje.Kasalj je suv..Ne znam da li je ona slučaj za pedijatra ili za orl.Isli smo i u dom zdravlja kod pedijatra i orl ali nista mi nisu rekli,da dam lek protiv alergije i kapi za nos ali nije pomoglo.Nosic periodicno curi po malo te toliko da nosic bude vlažan i po koja slinica iscuri ali ne konstantno.U međuvremenu je imala 2 x za 2 ipo nedelje upalu ušiju i pila antibiotik.Slusala je pluća uprkos kaslju ,pluća su joj cista.Ne znam gde da idem i kome da se obratim a da ne lutam
Odgovoreno: 31. 05. 2021.Bez ORL pregleda je teško odgovoriti na vaše pitanje. ORL
Postovani, imam pulsiranja u levom uhu, cujem otkucaje srca ali kao da mi se tom prilikom zapusuje dok pulsira, osecaj poput zapusivanja pri velikim nadmorskim visinama. Da li je potrebno otici lekaru?
Odgovoreno: 31. 05. 2021.jeste kod otorinolaringologa
Dobar dan. Moje dete je pilo antibiotik jer se ubolo na zardjalu zicu. Popio je jednu bocicu cefaleksina. 4 dana je pio. Od 6 do 10 aprila. Koliko dana posle antibiotika sme da ide na operaciju krajnika i ugradnju cevcica u usi? Operacija bi trebala biti 27 aprila. To je 17 dana od antibiotika. Dete ima 9 godina.
Odgovoreno: 31. 05. 2021.možete na operaciju
Prikazano 2431-2435 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke