Imam zujanje u usima.Pre mi je bilo samo u desnom a sad i u ljevom.Oslabljen sluh sam imala u desnom uhu i svajodnevno vrtoglavice i slabu ravnotezu.Koristila sam hidrogeno ulje i bolje cujem, manje vrtoglavicu imam i bolju ravnotezu.Uradila sam pregled neurologa i Orl.Radila sam MR glave.Sve je u redu ali i dalje imam zujanje.Da li mi mozete pomoci i posavjetovati?Sta je uzrok zujanja?Hvala!!!
Postovani profesore, pitam za rodjaka. Pacijent 53 godine. Tegobe unazad mesec dana, bol u grlu i uhu. Radjena MR vrata., vidjena promena oko 4-5 cm sa obostrno na vratu uvecanim limfnim zlezdama. Tumor desnog krajnika, Ph nalaz pokazao neuroendokrini tumor.
Novi Sad Ok podeljenja misljenja, Jedni predlazu radikalnu operaciju, drugi hemoterpije. . ceka se Ok u Sr Kamenici. . za 11.6.
Poštovanje, dobio sam salicilni alkohol 1% od doktora da kapam u uho radi dermatitisa, bočica je veća 20 ml, zaboravio sam pitati u ljekarni koliko otvorena bočica se smije koristiti, jer ja tih 20 ml neću potrošiti niti pola .. imam samo nekoliko dana kapati, pa da je sačuvam, još jedno pitanje je li aluminijev acetat možda bolji izbor? pa ako mi možete odgovoriti na ta dva pitanja, puno Vam hvala! LP
Postovani, vec par dana osecam da kazem neki cudan miris u nosu, miris dima cigarete. Inace smo u kuci nepusaci i nemam dodira sa cigaretama. Ali taj miris samo ja osecam. Pitanje, da li je i koliko opasno?
Moram da napomenem da sam pre mesec i po dana imala koronu, a i u poslednje vreme pila mnogo tableta zbog alergije na polen. Srdacan pozdrav i unapred zahvalna.
Marijana
Imam zujanje u usima.Pre mi je bilo samo u desnom a sad i u ljevom.Oslabljen sluh sam imala u desnom uhu i svajodnevno vrtoglavice i slabu ravnotezu.Koristila sam hidrogeno ulje i bolje cujem, manje vrtoglavicu imam i bolju ravnotezu.Uradila sam pregled neurologa i Orl.Radila sam MR glave.Sve je u redu ali i dalje imam zujanje.Da li mi mozete pomoci i posavjetovati?Sta je uzrok zujanja?Hvala!!!
Odgovoreno: 06. 06. 2021.Bez pregleda nije moguce precizno odgovoriti na vase pitanje
Postovani profesore, pitam za rodjaka. Pacijent 53 godine. Tegobe unazad mesec dana, bol u grlu i uhu. Radjena MR vrata., vidjena promena oko 4-5 cm sa obostrno na vratu uvecanim limfnim zlezdama. Tumor desnog krajnika, Ph nalaz pokazao neuroendokrini tumor. Novi Sad Ok podeljenja misljenja, Jedni predlazu radikalnu operaciju, drugi hemoterpije. . ceka se Ok u Sr Kamenici. . za 11.6.
Molim Vase cenjeno misljenje. Puno hvala!!
Odgovoreno: 03. 06. 2021.Konzilijum će doneti najbolju opciju za vašeg rođaka.
Nemam miris skoro 10 meseci, sta da radim?
Odgovoreno: 03. 06. 2021.javite se ORL na pregled
Poštovanje, dobio sam salicilni alkohol 1% od doktora da kapam u uho radi dermatitisa, bočica je veća 20 ml, zaboravio sam pitati u ljekarni koliko otvorena bočica se smije koristiti, jer ja tih 20 ml neću potrošiti niti pola .. imam samo nekoliko dana kapati, pa da je sačuvam, još jedno pitanje je li aluminijev acetat možda bolji izbor? pa ako mi možete odgovoriti na ta dva pitanja, puno Vam hvala! LP
Odgovoreno: 03. 06. 2021.dobili ste najefikasniji lek, samo dobro zatvorite bočicu.
Postovani, vec par dana osecam da kazem neki cudan miris u nosu, miris dima cigarete. Inace smo u kuci nepusaci i nemam dodira sa cigaretama. Ali taj miris samo ja osecam. Pitanje, da li je i koliko opasno? Moram da napomenem da sam pre mesec i po dana imala koronu, a i u poslednje vreme pila mnogo tableta zbog alergije na polen. Srdacan pozdrav i unapred zahvalna. Marijana
Odgovoreno: 01. 06. 2021.Teško je odgovoriti na pitanje bez pregleda.
Prikazano 2411-2415 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke