Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Problem sa šlajmom
    Pitanje broj: #104364

    Poštovani, 

    Poslednjih pola godine imam problema sa šlajmom, posebno ujutru, ali i u toku dana. Šlajm je veoma gust, tamno žute boje. Ujutru imam osećaj kao i da ne mogu da gutam normalno, a ponekad se javlja i krv. Inače sam imala problema sa polenskom alergijom, mada poslednje 3 godine nemam klasične simptome. Od analiza koje su mi savetovali - sinusi su čisti i štitna žlezda je u redu. 

    Odgovoreno: 23. 08. 2012.
  1. Poštovani, 

    Operirao sam krajnike prije točno 15 dana, točnije 7. 8. Koliko vremena treba proći da bih počeo konzumirati alkohol i gazirana pića, tj. kolko treba proći da bih mogao početi s njima?

    Odgovoreno: 23. 08. 2012.
  1. Poštovani,

    Pre tačno 5 meseci sam se onesvestio i udario glavom u asvalt. Tu sam imao frakturu lobanje. Po izlasku iz bolnice primetio sam da mi ne radi čulo mirisa, tačnije osetim neki jaki miris (uglavnom hemikalije) i taj jači miris mi se uvuče u nos i onda osetim taj isti miris 5-6 dana dok ne naiđe neki drugi jači. Zanima me šta je u pitanju, kako se leči i da li ima leka?

    Odgovoreno: 22. 08. 2012.
  1. Poštovani,

    Pre nedelju dana sam operisan, u pitanju je septorinoplastika. Odmah nakon skidanja maske uočio sam dve grbice na nosu. Interesuje me da li je u pitanju samo otečenost nosa ili će to trajno ostati?

    Odgovoreno: 19. 08. 2012.
    • Poštovani,

      Teško je reći o čemu se radi bez pregleda. Pretpostavljam da je to najverovatnije otok koji će se uskoro povući. Veličina i trajanje otoka posle estetske operacije nosa zavisi od kvaliteta kože i vrste estetske operacije (otvorena ili zatvorena metoda) . Približno definitivni izgled nosa posle endonazalne odnosno zatvorene metode estetske operacije nosa se dobije posle 3 meseca dok je posle otvorene metode estetske operacije nosa potrebno malo više vremena. Dakle, potrebno je malo strpljenja.

      Pozdrav

  1. Gnojni čepovi na krajnicima
    Pitanje broj: #104142

    Poštovani,

    Imam lihen ruber planus. Ispitivala sam samo komplet labaratorije koji su uredni rezultati. Osećam kao da mi smeta nešto u grlu. Jedne godine se desilo kada me pregleda doktor na krajnike nemam ništa, a onda počnu da se javljaju gnojni čepovi. Bris je bio negativan. Molim za Vas trucni savet šta traba da ispitam. 

    Odgovoreno: 18. 08. 2012.

Prikazano 5266-5270 od ukupno 7705 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460