1. Dugotrajne vrtoglavice nakon sunčanice

    Pitanje broj: #139116

    Prošle nedelje, zaradio sam sunčanicu/toplotni udar. Nije bilo propraćeno temperaturom i prolivom, već samo povraćanjem izazvano vrtoglavicom. Nakon intervencije hitne pomoći i neurološkog pregleda, ustanovljeno mi je da treba da odmaram, pijem vode i još par sličnih standardnih saveta vezanih za takav tip problema.
    Do današnjeg dana, meni je bolje, ali i dalje imam smetnje, blage vrtoglavice, osećaj ošamućenosti, ali naiđe period i kad me to prođe. Ovakvo stanje me potresa psihički., pošto traje i 10 dana.
    Molim Vas za pomoć, savet i da li je ovakvo stanje normalno?

    Odgovoreno: 31. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #139116

    • Osisao sam se na celavo I bio Sam izlozen suncu ne Puno sada imam vrtoglavicu I bol u glavi pa me interesuje da li je to znak suncanice I kako se leci molim odgovor