Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Imam nervozu želudca tj. u stresu mi se grči želudac i dobila sam dijagnozu - neuro-vegetativna distonija. Šta je to tačno, dal je izlečivo i kako se leči?

    Odgovoreno: 27. 01. 2009.
    • Postovana, dijagnoza koja Vam je postavljne anije iz domena gastroenteologa. Procenjeno je da Vas napet vegetativni sistem utice da zeludac promenjeno radi. Stanje je izlecivo i leci se sedativima. Pozdrav

  1. Da li želudac može da spadne? Koji su simptomi? Kako se dijagnostikuje i leči?
    HVALA

    Odgovoreno: 27. 01. 2009.
    • Postovana, verovatno mislite na spusterni zeludac, koji se najcesce vidja kod mrsavih i gracilnih osoba, gde su veze zeluca sa susednim organima oslabljene. Pokusajte da se ugoijite ako ste mrsavi. Zeludac je spusten i kod osoba koje imaju komplikaciju cira na dvanaestopalacnom crevu. Pozdrav

  1. Poštovani doktore,
    Molim Vas za tumačenje izraza UZ nalaza abdomena: žučna kesa distendirana presavijenog vrata. I još jedno pitanje: koje je najefikasnije sredstvo za lečenje meteorizma?
    Unapred Vam hvala!

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.
    • Postovani NN, zucna kesica je distendirana, presavijenog vrata. To je pravilan izraz i znaci da je vrat zucne kesice presavije, a zucna kesica uslked nagomilane zuce je prosirena. Neznam koji je razlog za Vas meteorizan. Dobro se leci kapsulama Espumisana. Pozdrav

  1. Poštovani doktore,
    imam 39 godina i imam problem sa preskakanjem srca što je posledica kile na želucu. Zanima me da li ta kila može da mi ošteti srce na bilo koji način i da li imate neki savet za mene?
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 01. 2009.
  1. Poštovani doktore,
    moje pitanje se odnosi na probleme sa probavnim sistemom. Prije pet dana sam osjetio bolove u stomaku i dobio proljev, nakon čega je uslijedila povećana temperatura od 38 stepeni i glavobolja. Temperatura i glavobolja je trajala 2 dana i prošla, ali nakon toga proljevi su postali učestaliji i postali su krvavi. Posjetio sam svoju doktoricu i ona mi je preporučila lijekove "linox", medjutim ta terapija još uvjek nije pomogla. Nije mi čak ni odredila dijagnozu, tako da ni ne znam o kojoj se bolesti radi.
    Da li Vi imate neki savjet za liječenje ili Vaše mišljenje o kojoj se bolesti radi?
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 21. 01. 2009.

Prikazano 2951-2955 od ukupno 4046 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460