Poštovani,
    Moja dijagnoza je: Colon spasticum Suboclusio intestinalis Sy Gilbert/E80.4/ Deformatio bulbi duodeni Gastroduodenitis chronica Candidiasis intestinalis -Kandida mi pravi velike probleme (kada dodamo spastični kolon) imam nekad i do 5 kašastih stolica dnevno, grčeve, lažne pozive, nadimanja, gasove, a povremeno se kandida javlja i u vagini što me dodatno deprimira. Već 5 godina se borim. Nekoliko meseci nakon svake terapije (antimikogram uradjen) bude negativna, a opet nakon par meseci opet pozitivna. Držala sam dijetu koja se preporučuje, pila čajeve i da ne nabrajam. Stalno se vraća! Planiram da posetim imunologa. Čsam da je ulje od jagorčevine veoma učinkovito ali nisam još uvek uspela da ga nabavim.
    Interesuje me Vaše mišljenje o hidrokolon terapiji. Pročitala sam da pomaže kod kandidijaze i spastičnog kolona. Koliki bi učinak ove terapije mogao biti kada je u pitanju oslobadjanje od kandide?
    Unapred zahvalna!