1. Iznenadni bol u stomaku

    Pitanje broj: #139517

    Zbog iznenadnog bola u stomaku, otišao sam hitno na ultrazvuk. Doktor je rekao da imam masnu jetru i upalu pankreasa. Kasnije sam odradio niz analiza: išao kod radiologa, gastroenterologa, čak i kod hematologa, jer mi je hemoglobin bio jako visok. Pre 2 meseca faktor rizika mi je bio 10 puta veci nego sada. Sada je na granici. Alfa amilaza je isto bila 10 puta veća, a sada je na granici. Za ta dva meseca sam izgubio oko 15 kg. Jesam promenio režim ishrane, ali me plaši toliki gubitak za tako kratko vreme. Kome najbolje da se obratim? Da li postoji analiza krvi preko koje mogu da proverim da li imam rak?

    Odgovoreno: 19. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139517

    • Cula sam da je Aće dobro za izbeljivanje zidova koji imaju vlagu, ja sam probala i mozda sat vremena prskala i uzdisala to, ne boli me nista ali jako tesko disem, sta da radim?