1. Korišćenje peruanske make posle uklanjanja jajnika

    Pitanje broj: #152682

    Poštovani, imam 44 godine. Zbog endometioze mi je odstranjen levi jajnik 2002. godine, i posle toga sam imala normalne menstruacije. 2010. mi se ponovila endometrioza na desnom jajniku i odstranjen mi je veći deo desnog jajnika. Od 2011. redovno koristim Cikloproginovu jer nisam mogla dobiti menstruaciju.
    Moje pitanje je: Da li uz Cikloproginovu mogu koristiti i peruansku maku? Unapred se zahvaljujem na odgovoru.