Poštovani dr Todorović,
provjerila sam i jeste
peta grupa sekreta, a terapija propisana za to je
orvagil tablete (za partnera i mene) i
medazol vaginalete za mene. Partner pored toga treba da pije i
doxiciclyn.
Hvala
Poštovani,
u velikoj sam dilemi i strepnji. Imam 19 g, dečko je svršio u mene dan nakon završetka
menstruacije, potreban mi je stručan savet i ima li razloga da budem zabrinuta?
Hvala
Poštovani,
mislim da nema razloga za zabrinutost, jer su
plodni dani negde sredinom ciklusa u stabilnim ciklusima, dakle od 12 do 14 dana računajuci od prvod dana
menstruacije.
Pozdrav
Poštovani, menstruacija mi traje 7 dana, s tim da od 4. dana kreće braon. Nakon mensturacije koža oko vagine mi je suva, i
međica puca. Doktorica mi je rekla da stavljam
rastvor joda, malo pomogne ali opet puca. Nakon odnosa vagina me peče i zacrveni se. Da li su neke bakterije ili gljivice u pitanju?
Hvala
Poštovani,
koliko godina imate. Uzmite
briseve i to
vaginelni sekret,
bris na
hlamidiju,
mikoplasmu i
ureaplasmu. Pokusajte se
kantarionvaginaletama da regulišete tu suvoću
rodnice.
Pozdrav
Poštovani,
Već par dana osećam
bol koji se javlja na sredini
bradavice leve
dojke i prenosi do
pazuha. Imam dvadeset dve godine i sportista sam. Zanima me da li to može imati veze sa opterećenjem prilikom fizičkih vežbi. Do sad niko u porodici nije imao problema sa grudima. Grudi su mi jednake i prilikom samoispitivanja nisam uočila nikakve promene.
Unapred zahvalna.
Poštovani,
ti problemi se mogu javiti i kod napornog vežbanja ali da bi ste vi bili mirni ja bih vam preporučio jedan kvalitetan
ultrazvučni pregled dojki.
Pozdrav
provjerila sam i jeste peta grupa sekreta, a terapija propisana za to je orvagil tablete (za partnera i mene) i medazol vaginalete za mene. Partner pored toga treba da pije i doxiciclyn.
Hvala
u redu, nastavite terapiju i poslušajte moj savet u vezi urologa.
Pozdrav
u velikoj sam dilemi i strepnji. Imam 19 g, dečko je svršio u mene dan nakon završetka menstruacije, potreban mi je stručan savet i ima li razloga da budem zabrinuta?
Hvala
mislim da nema razloga za zabrinutost, jer su plodni dani negde sredinom ciklusa u stabilnim ciklusima, dakle od 12 do 14 dana računajuci od prvod dana menstruacije.
Pozdrav
Krvarila sam vrlo malo, ali 3 puta, da li je moguće izbaciti plod sa malom količinom krvi. Plod je bio 7.95mm.
Hvala
ne niste mogli da izbacite plod količinski malim krvarenjem
Pozdrav
menstruacija mi traje 7 dana, s tim da od 4. dana kreće braon. Nakon mensturacije koža oko vagine mi je suva, i međica puca. Doktorica mi je rekla da stavljam rastvor joda, malo pomogne ali opet puca. Nakon odnosa vagina me peče i zacrveni se. Da li su neke bakterije ili gljivice u pitanju?
Hvala
koliko godina imate. Uzmite briseve i to vaginelni sekret, bris na hlamidiju, mikoplasmu i ureaplasmu. Pokusajte se kantarion vaginaletama da regulišete tu suvoću rodnice.
Pozdrav
Već par dana osećam bol koji se javlja na sredini bradavice leve dojke i prenosi do pazuha. Imam dvadeset dve godine i sportista sam. Zanima me da li to može imati veze sa opterećenjem prilikom fizičkih vežbi. Do sad niko u porodici nije imao problema sa grudima. Grudi su mi jednake i prilikom samoispitivanja nisam uočila nikakve promene.
Unapred zahvalna.
ti problemi se mogu javiti i kod napornog vežbanja ali da bi ste vi bili mirni ja bih vam preporučio jedan kvalitetan ultrazvučni pregled dojki.
Pozdrav
Prikazano 73056-73060 od ukupno 95629 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke