Poštovani,
    menstruacija mi traje 7 dana, s tim da od 4. dana kreće braon. Nakon mensturacije koža oko vagine mi je suva, i međica puca. Doktorica mi je rekla da stavljam rastvor joda, malo pomogne ali opet puca. Nakon odnosa vagina me peče i zacrveni se. Da li su neke bakterije ili gljivice u pitanju?
    Hvala

    Odgovoreno: 26. 05. 2009.
    • Poštovani,
      koliko godina imate. Uzmite briseve i to vaginelni sekret, bris na hlamidiju, mikoplasmu i ureaplasmu. Pokusajte se kantarion vaginaletama da regulišete tu suvoću rodnice.