Zamolila bih vas za odgovor! Poslednja menstracija 22. aprila i trajala mi je 6-7 dana, ciklusi su mi na 28-29 dana! Sada mi kasni popila sam 5. maja rapten k zbog bolova u leđima, ukoliko sam trudna da li može biti štetna ta 1 tableta? I da li se začeće desilo u aprilu ili maju?
uradila sam nalaz beta HCG i rezultat je 4450 ali mi niko nije rekao šta to znači. Molim vas hitan odgovor. U nadi da ću dobiti lepu vest srdačno Vas pozdravljam!
koristila sam vaginalete poliginax zbog colpitisa (kako kaže lekar mešovite bakterijsko-gljivične infekcije), a partner je dobio nistatin kremu (koju verovatno nije koristio). Nisam imala drugih simptoma (pojačani sekret, bolova i sl.), osim crvenila, žarenja i oticanja usni nakon svakog odnosa. Završila sam sa terapijom, imala odnose i ponovo isti problem, vrlo neprijatno i neugodno, nema pojačanog sekreta neugodnog mirisa, nema nikakvih bolova, opet otok, žarenje i crvenilo na usnama nakon odnosa. Da li da iznova počnem sa istom terapijom, da li se problem vratio jer partner nije koristio propisanu terapiju. Napominjem da su mi svi ostali nalazi dobri, hlamidija, myco i urea, papa, sve ok. Šta biste mi vi preporučili? Hvala na odgovoru.
Hvala
Prikazano 72936-72940 od ukupno 95631 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke