Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Zasto me stalno svrbe usi? Kad me tako neizdrzivo zasvrbi moram da uvalim mali prst u uvo i tako nekako kao iscesem. O cemu se tu radi? Je li to normalno? PS, nikad ne koristim stapice za usi jer znam da su oni opasni i da lekari apeluju da se ne guraju stapici u usi

    Odgovoreno: 31. 12. 2023.
  1. Pozdrav, Tati je od juce uvo oteklo i neprijatnost oseti.Sta bi moglo da bude? Saljem i sliku.Hvala!

    Odgovoreno: 30. 12. 2023.
  1. Kako uraditi gastroskopiju kada neko ima strah?Imao sam heliko pre godinu dana ali opet problem sa.kiselinom

    Odgovoreno: 29. 12. 2023.
    • Možete u privatnim poliklinikama u Beogradu poput poliklinike Rončević uraditi gastroskopiju u anesteziji bez problema. Ništa nećete osetiti, primićete pre gastroskopije anestetik i probuditi se kada se gastroskopija završi.

  1. Poštovanje. Nakon užasnih glavobolja i problema sa nestabilnosti prilikom hoda, urađen magnet glave i tada uočen problem u sinusu: "Desni maksilarni sinus je u potpunosti ispunjen izrazito gustim inflamtornim sadržajem unutar kojeg se centralno uočava tankozidna, ovalna lezija, koja najvjerovatnije odgovara polipu ddg.mukokeli ddg.otvorene etiologije, dijametra 2, 3 cm. Devijacija nosnog septuma u lijevu stranu posljedično dovodi do redukcije disajnih puteva date strane." Rečeno je da je potrebna operacija, ali da se prvo pokuša sanirati antibioticima. Od tada dobijam sledeće terapije: Klaritromicin od 500, 7 dana po 2 tablete Flixonase sprej 2x dnevno mesec dana Pošto nije bilo poboljšanja ide sledeća terapija: Forteca od 500, 10 dana po 2 tablete Pronison 14 dana (po propisanom uputstvu dr, postepeno smanjivanje doze) Dymista sprej 2x dnevno mesec dana Defrinol forte 3x1 cela kutija 5 dana dexason + operil gaze u nos Nakon ove terapije prestaje curenje nosa, ali i dalje prisutne glavobolje i osećaj pritiska, pa je zahtevan RTG sinusa gde piše "Desni maksilarni sinus u cijelosti zasjenjen (ddgb sinusitis). Devijacija nazalnog septuma u lijevu stranu." i nakon toga mi se propisuje ova terapija: Sumamed od 500, 6 dana po 1 tabletu Defriol forte 3x1 celu kutiju Marysol sprej u nos 3x3 Da li ima svrhe piti ovaj poslednji antibiotik, kad je sve do sada bilo bezuspešno?

    Odgovoreno: 29. 12. 2023.
  1. Postovanje pre dve ili tri godine sam bio u bolnici nesto zbog srca pa sam isao na preglede snjimao sam pluca,stomak i sve je bilo ok. Nakon jedno 6 meseci pocelo je da me pece tacno kako ide luk rebara sa leve strane u gornjem delu sad primecujem da je malo oteklo i boli na dodir ali ne jako i onako ponekad u toku dana onako kao da te neko blago ustine ali nema nikakvih problema kad legnem. Jedino kad se saginjem pa u nekom polozaju ili kad zelim da potrcim kao da tu stoji nesto. Molim ako mozete da mi pomognete

    Odgovoreno: 28. 12. 2023.
    • Ne mogu reći na osnovu fotografije o čemu se radi. Moguće je da se radi o lipomu, benignom tumoru potkožnog tkiva. Možete preko stetoskop.info zakazati pregled u ordinaciji Rončević gde radim, pa ću utvrditi o čemu se radi. Pozdrav, dr Kažić.

Prikazano 6026-6030 od ukupno 95631 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460