1. Vijagra

    Pitanje broj: #14008

    Želim probati vijagru. Zanima me kakve su reakcije. Recite mi da li je to štetno i koliko?

    Odgovoreno: 02. 11. 2008.
    • Vijagra je lek za lečenje tzv. erektilne disfunkcije kod muškaraca, a kod žena nema nikakav efekat. Ako ste mislili da želite da  Vaš partner proba, nema štetnosti ukoliko je zdrav, u svakom slučaju pričiniće Vam sjajno seksualno iskustvo. Postoje i noviji preparat, zove se Cialis, deluje slično, ali duže, oko 36 sati. Deluje brže, za oko 1 sat, može da se pije alkohol, manja je mogućnost neželjenih efekata i ne radi sam po sebi, već samo kada postoji stimulacija od strane partnerke.