Molila bih vas da mi protumačite rezultate krvne slike i biohemije... Poslala sam slike tri strane...

    Odgovoreno: 30. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #170085

    • Imam problem sa bolovima u vilici, pa zbog toga i bolovima glave, pa sam nekako u panici zbog toga, čekam pregled kod maksiofacijalnog hirurga. Bune me ti bolovi u glavi. Inače imala sam heliko bakteriju, terapija je bila antibiotici i Controloc i sad sam radila kontrolni izdisajni test. Imam bolove ispod rebara, s leve strane, posle jela, ne uvek, ali kad možda malo više jedem ili kad dugo ne jedem... Pa me zanima šta je sad to, ako nemam više heliko bakteriju... Kad sam imala heliko bakteriju imala sam ponekad problem sa udisanjem vazduha, nisam mogla da kraja da udahnem, onda je to prestalo, pa se opet pojavilo.