1. Peckanje pri mokrenju i bolovi u želucu

    Pitanje broj: #169245

    Imam problem sa sestrom. Prvo je krenulo da je pecka i boli prilikom mokrenja, pa je u nekih nedelju dana prešlo na bolove u želucu. Ti bolovi su nekad jaki, nekad slabiji, i to traje već 3 nedelje. Nije heliko bakterija, jer je testirana na to. Ne znamo šta je, šta dalje činiti?

    Odgovoreno: 05. 05. 2020.
    • Poštovana,

      Svakako da je neophodan detaljniji pregled ljekara. Pokušajte korigovati ishranu (laganija, da nije masna, začinjena, kisela), te uzimati nekoliko dana Acipan tbl 20mg 1x1 ujutro. Uz to dovoljno vode i čaj od brusnice.

      Lijep pozdrav,

Komentari na pitanje: #169245

    • Pozz ja imam helikobakteriju I kad mokrim pecka me jel to od te bakterije ili Hvala