1. Mogući uzrok povišene temperature i bola u stomaku

    Pitanje broj: #162669

    Imam povišenu temperaturu, najviša 39.5°. Imam i blage bolove u stomaku (tup bol, bol kao kad ste gladni - te jačine). Posle podne mi se temperatura spusti na 38.4 - 38.6. Šta bi moglo biti?

    Odgovoreno: 26. 06. 2019.
    • Tegobe koje ste opisali su veoma uopštene. Povišena temperatura može nastati od više razloga ( virusna ili bakterijska oboljenja, sunčanica, bilo kakva upala u organizmu ...). Povezanost sa tegobama u stomaku može biti uzročna, ali može biti i slučajna. U svakom slučaju Vas savetujem da se javite Vašem lekaru radi detaljnijeg pregleda i dijagnostike.

Komentari na pitanje: #162669

    • Imam povremenu temperaturu 37 i bol u stomaku malo vise sa leve strane bol je onako tup i dosadan nekad vdci nekad manji