Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovani,
    moj otac ima 57 godina. Ima problem sa niskim pritiskom i često ga boli glava. Danas je odjednom počela da ga boli glava (veoma jak bol),pritisak je bio 115 sa 100. Popio je andol,kafetin a potom dijazepam. Bol nije prestajao 1,5h. Do svoje 56 godine nije bio bolestan niti popio neki lek (sem za glavobolju i smirenje). Neće da ide kod doktora. Šta da radimo? Šta bi mogao biti uzrok? Kako da mu pomognemo.
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.
  1. Poštovani dr,
    Mojoj baki koja ima 70god. Vaš kolega je zbog Dg:Dischopathia, propisao sledeću Th: amp.Movalis I, amp.Ranisan I, amp.Dexason II, amp.Bensedin I, amp.B-complex I, 5 dana, 1x1, Im. Pošto moja baka živi u selu, gde ambulante nema, a najbliža je 15km, da li bih ja mogao ove injekcije da joj dajem u kućnim uslovima, pošto sam Medicinski teh.? Nije alergična ni na jedan lek.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.
    • Postovani, apsolutno mozete davati. Svaki lek prakticno moze dati alergiju ali od ovih nabrojanih retko, mozda samo ponekad B complex. Dajte sve posebno u posebnom spricu ali na jedan ubod (samo menjate spric, igla ostaje). Pozdrav

  1. Poštovani doktore,
    interesuje me šta je to simpatikus, kakva mu je funkcija i šta se dešava ako je mu je funkcija poremećena i na koji način se leči?

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.
  1. Dobar dan.
    Moj decko ima 26 godina,i ima bolove u predjelu ramena,ruka,rebara,kukova,koljenima.Ima neku malu kvrzicu u predjelu prepona. Radjeni su nalazi na viruse koji je pokazao da u proslom vremenu je imao EBV IgG 95.8.Radjen je iEMNG ide u prilog demijalizacione polineuropatije.,magnet glave ls kicme koji su uredni.Imunoloske nalaze koji su u redu,sintigrafija je u redu.Radjen je likvor nalaz je uredan,tumor markeri i imunoloske analize su u redu.Za ovu polineuropatiju mu je dat Tegretol od 400 mg,koje pije 2x 1 i amyzol od 25 mg.Htjela bi da Vas pitam da li kod koga treba da idemo jos,da li jos nesto treba da se snima ili da se uradi od nalaza.I Vase misljenje.
    Unaprijed zahvalna Duska

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.
  1. Poštovani,
    moj problem je taj što duže vreme ne mogu adekvatno da pišem, pogotovu okrugla slova. Kao da nemam osećaj koliko treba da pritisnem. Psihijatar mi je rekao da je to grafospazam. U zadnjih nedelju dana počela mi je da trni leva noga najviše od kolena na dole, najviše prsti i imam osećaj kao da nisam stabilna kada stanem na nju. Kičmu sam snimala - u redu je. Imala sam dosta stresova u zadnje vreme da li je zbog toga ili ne?
    Hvala puno

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.

Prikazano 3176-3180 od ukupno 4463 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460