Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani dr,
    radi se o mojoj baki ima 70 god. i Dg.Dischopatia L5, L6, Li,Si.Kolega sa sajta je propisao sledecu Th.amp.Movalis I, amp.Ranisan I, amp.Dexason II, amp.Bensedin I, amp.B-complex I, 5 dana, 1x1, Im.Posto baka zivi u selu, gde ne postoje uslovi za ambulantno davanje injek.interesuje me da li bih ja mogao ove injek.da joj dajem u kucnim uslovima? Napominjem da sam Medicinski teh.imam anti-sok terapiju(аmp.Adrenalin,Synopen, Dexason.).Ocekujem Vas odg.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
  1. Postovanje,
    Imam problema sa glavoboljom. Sve je pocelo otkada sam pao na klizanju tacno n glavu,tacnije na bradu pa sam pocepao i usnu. Ali to nije problem. Drugi dan posle tog mog udesa nije me bolela glava,tek od drugog dana je pocelo. Bol je jako cudan.kao neki pritisak da imam u predelu cela i ociju. Boli me i vrat i nekako je zategnut i napet. Oko slepocnice mogu da napipam neko mesto koje boli na pritiskanje. Kada setam,ponekada mi se malo zavri u glavi i gubim sigurnost i automacki se unervozim.Bio sam kod lekara ,rekao mi da odmaram ,kaze da nije potres mozga. Eto proslo je vec nedelju dana, mene i daje boli glava. Pa reko da cujem i vase misljenje .
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
  1. Vec tri dana mi trni palac leve ruke i deo od palca do lakta!Nisam imao nikakve povrede a, bol sam osetio ujutru posto sam se probudio!

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
  1. Postovanje. Imam problema sa glavoboljom. Sve je pocelo otkada sam pao na klizanju tacno n glavu,tacnije na bradu pa sam pocepao i usnu. Ali to nije problem. Drugi dan posle tog mog udesa nije me bolela glava,tek od drugog dana je pocelo. Bol je jako cudan.kao neki pritisak da imam u predelu cela i ociju. Boli me i vrat i nekako je zategnut i napet. Oko slepocnice mogu da napipam neko mesto koje boli na pritiskanje. Kada setam,ponekada mi se malo zavri u glavi i gubim sigurnost i automacki se unervozim.Bio sam kod lekara ,rekao mi da odmaram ,kaze da nije potres mozga. Eto proslo je vec nedelju dana, mene i daje boli glava. Pa reko da cujem i vase misljenje . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
    • Postovani, i ja mislim da je to glavobolja zbog nadrazaja, tj.udarca. Nije u pitanju potres mozga vec eventualna mogucnost kontuzionog zarista. Zato uradite za svaki slucaj CT mozga ili MR mozga. Javite se sa nalazom. Pozdrav

  1. Diskus mi je ukljestio zivac izmedju L5 i L4.Od tada je proslo 6meseci.isao sam na fizikalne terapije,ribarsku banju i na privatne masaze.Nemem nikakvih bolova sada,ali i dalje nemogu da se oslonim na petu leve noge(da hodam na peti).Zanima me imali li sanse za saniranje(da mogu da se oslanjam na petu)i kako,t.j. vase strucno misljenje je.......HVALA

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
    • Postovani, naravno, moguc je potpuni oporavak uz povremena "podsecanja" da imate discus herniu u slabinskom delu kicme. Bitno je uzdrzavanje od dizanja tereta, spavanje na sto tvrdjem krevetu, izbegavanje susenja znoja na vama, redovne vezbe i terapija: tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1 kod postojanja tegoba. Da li ste uradili EMNG nogu, ako niste uradite! Kako je utvrdjeno da je discus ukljestio zivac, CT-om ili MR-om. Napisite mi detaljan nalaz. Pozdrav

Prikazano 3156-3160 od ukupno 4463 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460