1. Vrtoglavica i zujanje u ušima

    Pitanje broj: #163739

    Šušti mi u uhu mesecima, kao i da slabo čujem. Kad upalim usisivač ili blender i kad isključim pogorša se. Inače, često imam vrtoglavice. Nestabilnost kad gledam gore,kad se okrecem u krug. Vrat me boli na dodir, kičma boli dole. Kad se zagledam kao da mi se sve pomera, kao teret u očima. Inače kad sedim i gledam u nekom pravcu počinjem da se ljuljam. Radila test za centar za ravnotežu, snimala glavu i sve je uredno. Atlas je ok, ekg u redu,krvu redu. Vrat blaga deformacija,pre 4 god uredan nalaz krvotok ka mozgu. Jedino test pokazao rupicu na srednjem uhu. I davno sam imala upalu stednjeg uha, tako isto kad izadjem iz auta osećam nestabilnost

    Odgovoreno: 20. 09. 2019.

Komentari na pitanje: #163739

    • Imam zujanje u desnom uhu već 7 dana. Bio sam kod druga na rođendanu gdje je bila baš prejaka muzika kada sam izašao ništa sve je normalno bilo. Idući dan kada sam se probudio samo je nešto počelo pištati u desnom uhu i ne prestaje već 7 dana. Sutra bih trebao otići na pregled kod ORL , ali i vi mi kažite kako to mogu ublažiti jer teško zaspim.

    • Sladjana Curcic 20. 09. 2019.

      Sve je to okej. Glava je snimana dva puta, i nalazi su dobri. ORL u redu, sem što je dva puta nalaz pokazao rupice na srednjem uhu i ništa nije preduzeto povodom toga.

      Boli me kičma, vrat, ljuljam se. Sve mi se pomera kad se zagledam dole. Od malena imam problem sa očima, i imala sam upalu srednjeg uha.