1. Da li MR moze ustanoviti da li se radi o aneurizmi ili zakrčenju krvnih sudova?

    Pitanje broj: #133778

    Poštovani,
    interesuje me da li MR moze ustanoviti da li se radi o aneurizmi ili zakrčenju krvnih sudova? Imam nesvestice, koje se ponavljaju na svakih par meseci, zadni put su duze trajale. Radili smo MR glave i doktor kaže da je ok, da li je još nešto potrebno uradti pošto su glavobolje svakodnevne i sve jace? Da napomenem, da mi je i pokojni otac imao aneurizmu.
    Najlepse hvala. Pozdrav