1. Problemi sa vilicom kod hroničnog mastoiditisa

    Pitanje broj: #162856

    Imam dijagnozu hronicni mastoiditis, problem je bolan. Godinu dana od početka tog problema, vilični zglob sa te strane je popustio snimak rtg vilice je pokazao da prilikom otvaranja usta on ispada na dole više nego što treba. Mene interesuje da mi kažete može li to biti zbog prvobitnog problema hronicnog mastoiditisa?

    Odgovoreno: 01. 07. 2019.

Komentari na pitanje: #162856

    • Bio sam na dosta pregleda, slično, rekli su da nije povezano. Ja imam neki osećaj da ipak jeste.

      Rekli su mi da je to zbog lošeg zagrižaja, zuba sa te strane i do toga što par zuba na tom mestu fali. Ti zubi mi fale već mnogo godina, i tada mi nije predstavljalo problem.