Postovani, na pregledu mi je dr konstatovala kondilome, spoljasnje, unutrasnjih nema. Papa je iii grupa i kaze da imam povecan broj leukocita. Prepisala mi je macmiror vaginalete i dala uput za neke briseve (cerv. I nesto sto ne mogu da procitam + ab. Da li mozete da mi objasnite da li boli to uzimaje briseva i sta bi ova konstatacija uopste znacila. Nista mi nije jasno a veoma sam uplasena. Hvala unapred.
Postovani, pila sam logest devet meseci iskljucivo zbog kontracepcije. Do tada sam imala uredne i redovne menstruacije. Pre mesec dana sam prestala da uzimam kontraceptivne pilule i pre dva dana je trebalo da dobijem menstruaciju, medjutim nisam, a umesto menstruacije imam smedji iscedak. Gotovo sam sigurna da nisam trudna pa me zanima da li je kasnjenje i smedji iscedak normalna pojava po prestanku uzimanja kontraceptivnih pilula. Uradicu test na trudnocu ali dok ne dobijem rezultate molim vas za odgovor posto jako brinem. Hvala
Poštovana, Ako je test za trudnocu negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status. Pozdrav
Pozdrav, moj problem je ginekoloske prirode. Prije mjesec i po dana saznala sam da imam kondilome na grlicu materice. U nalazu pise, male bradavice u vidu prasine, ili koze leoparda. Doktor mi je preporucio da uradim tri puta tusiranje. Radila sam 2x, i bilo je uzasno. Jedva sam izdrzala. Poslije svakog puta sam se ubrzo razbolila, posto mi je imuni sistem jako oslabio. Trebam ove sedmice ponovo otici, ali nemam snage. Pa me zanima da li postoji nacin neki drugi da to rijesim. I da li je problem ako uradim to dva puta. Nisam ni sigurna na koji nacin to djeluje, posto mi ginekolog nije htio objasniti. Kada sam ga pitala, rekao je sta ti mene pitas za moj posao. Pa vas molim da mi napisete, da li postoji jos neki nacin, koji nije tako agresivan. I kako da se rijesim tog virusa. Unaprijed hvala.
Postovani, doktor mi je radio ultrazvuk, ali ne sa sondom vec obicno. Postoji mogucnost izmedju trudnoce i predmenstrualnog stanja, navodno ili sam trudna kratko vreme ili cu da dobijem menstruaciju za 7 dana, kako je to moguce? Zar se trudnoca nevidi jasno?
Uzimanje brisa nije opasno ni strasno, samo vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav
Neka vas partner da uradi spermogram sa spermokulturom, a vi proverite hormonski status.
Pozdrav
Ako je test za trudnocu negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.
Pozdrav
Moze da se uradi laserskim putem ili radiotalasima.
Pozdrav
Ne vidi se mala trudnoca, uradite test za trudnocu.
Pozdrav
Prikazano 4831-4835 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke