Postovani, pila sam logest devet meseci iskljucivo zbog kontracepcije. Do tada sam imala uredne i redovne menstruacije. Pre mesec dana sam prestala da uzimam kontraceptivne pilule i pre dva dana je trebalo da dobijem menstruaciju, medjutim nisam, a umesto menstruacije imam smedji iscedak. Gotovo sam sigurna da nisam trudna pa me zanima da li je kasnjenje i smedji iscedak normalna pojava po prestanku uzimanja kontraceptivnih pilula. Uradicu test na trudnocu ali dok ne dobijem rezultate molim vas za odgovor posto jako brinem. Hvala

    Odgovoreno: 12. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.