Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani doktore, imam problem naime imam simptome da sam trudna (dosta mokrim, stomak me boli dole kad malo teze podignem, brzo se zamaram i dosta jedem.) poslednju menstruaciju sam imala 27. 2. 2014 malo sam prokrvarila 30. 03. 2014 to uoste nije izgledalo na menstruaciju curelo je po kap dve ujutru i uvece i tako 3dana. U toku tog krvarenja radila sam test hcg i on je ispao <1. Da li je moguce da sam trudna? Ja i decko se ne cuvamo vec skoro 3meseca.

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.
      Pozdrav

  1. Postovani, vas sam pacijent vec duzi vremenski period, najpre sam koristila pilule "novynette "", pa zatim "yazz"", pa zatim zbog neredovne menstroacije preporucili ste mi da pijem "" logest "". Sada sam ponovo u situaciji da ne dobijam vec dva meseca menstroaciju. Da li imam razloga za brigu (poslednji put sam bila kod vas na pregledu u januaru) . Unapred hvala. Srdacan pozdrav. Jovana stankovic

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Nisam siguran da ste moj pacijent, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda.
      Pozdrav

  1. Dobar dan prije 3 god, sam stavila spiralu mirena jer mi je ustanovljeno da imam miom na materici a neplaniram vise da ostajem u drugom stanju ugradili su mi spiralu posije 2 god menstruacija mi je potpuno nestala znaci u mojoj 37 god jos uvijek imam spiralu pa me interesuje dali je to uredu da nemam menstruciju u tim godinama pitala sam ovdje doktore oni su mi rekli da je to normalno sa tom spiralom dali mogu biti neke posledice od nje

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izaziva menstruacija, zatim proverite hormomonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .
      Pozdrav

  1. Molim pomoć. Već par godina se ja i suprug borimo sa sterilitetom radila hormone, oni ok, prohodnost jajovoda- u redu a do trudnoće ne dolazi. Često mi se dešava da pre svako ciklusa, nekada 5 a nekada i više dana imam slaba krvarenja- nekada roza a nekada braon, nemam policistične jajnike ali mi se ipak to dešava. Radila progesteron 21 dc i on je 29 od 30 ref vrednosti za tu fazu. Da li ovo može biti smetnja ostvarivanju trudnoće? Unapred hvala. . . .

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Proverite hormomonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa.
      Pozdrav

  1. Imala sam nezasticen seksualni odnos na dan kad mi je bila ovulacija, znaci najplodniji dan. Decko nije svrsio u mene, sigurni smo to. Menstruaciju treba da dobijem danas ili sutra, za sada nisam, ali mnogo se plasim pa moram pitati kolike su sanse da sam trudna?

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.

Prikazano 4796-4800 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460