Dobar dan prije 3 god, sam stavila spiralu mirena jer mi je ustanovljeno da imam miom na materici a neplaniram vise da ostajem u drugom stanju ugradili su mi spiralu posije 2 god menstruacija mi je potpuno nestala znaci u mojoj 37 god jos uvijek imam spiralu pa me interesuje dali je to uredu da nemam menstruciju u tim godinama pitala sam ovdje doktore oni su mi rekli da je to normalno sa tom spiralom dali mogu biti neke posledice od nje

    Odgovoreno: 15. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izaziva menstruacija, zatim proverite hormomonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .